Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Vibratör nedir?

117,002
kez izlendi
Puan: 4.03 / 5
Detaylı Açıklama

Vibratör nedir?

Cinsel fantezi ürünlerinden vibratör yapay penistir. Vibratör, titreşimli yapay penistir. Titreşimsiz olanlarınada dildo denmektedir. 

Vibratör kullanımı sırasında mutlaka kayganlaştırıcı jel kullanılmalıdır. Vibratörün %100 tıbbi standartlara uyan silikondan üretilmesi insan sağlığı açısından önemlidir.

Vajina içi kullanımı yanı sıra vajina dışı kullanıma uygun vibratörlerde mevcuttur. Vajina dışı kullanımı olan vibratörler daha çok klitoral uyarım için tasarlanmış ve üretilmişlerdir.

Haz verme odaklı olan vibratörler, doktor kontrolü altında vajinismus tedavisinde de kullanılmaktadır. Vajinismus hastaları tedavinin ilk aşamasında küçük ebatlardaki vibratörleri kullanarak tedaviden alınacak olumlu sonucu hızlandırma yoluna giderler.

Vibratörler tek bir formda olmayıp farklı şekillerde tasarlanmış olanları mevcuttur. Alırken kendilerine görsel olarak hoş gelen, uygun boyutlu ve %100 insan sağlığına uygun malzemelerden yapılmış olmalarına dikkat edilmelidir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat