Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Vestel Desibel K500 Bluetooth Kulaklık özellikleri nelerdir?

5,775
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Vestel Desibel K500 Bluetooth Kulaklık özellikleri nelerdir?

Kulaklık meselesi giderek daha eğlenceli bir hale geliyor ama kulaklıkların fiyatları da ortada. Büyük markaları seviyoruz, yabancı olsun istiyoruz. Bu işin biraz da imajı var tabii. Yabancı şarkıcıların kullandıkları kulaklıkları istiyoruz ama yerlilere de biraz şans vermek lazım. Vestel'in Desibel'i var elimizde. Vestel Desibel K-500 Bluetooth Kulaklık çok şık bir kutuda, kırmızı bir kulaklık. 

Vestel Desibel K-500 Bluetooth Kulaklık kutusunu açınca ilk karşılaştığımız şey kadife bir çantacık, kulaklığı koymak için. Bu önemli bir şey çünkü  bu cihazların korunması gerekiyor. Özellikle yolda ve hareket halinde kullanıldıklarından çizilebiliyor, erken bozulabiliyorlar. 

Vestel Desibel K-500 Bluetooth Kulaklık kutusundan kırmızı bir kulaklık ile birlikte bir de iki adet kablo çıkıyor. Kulaklığı istersek kablo ile kullanabilmemiz için kablolar da beraberinde geliyor. Bu, pilin bitmesi gibi durumlar için çok önemli. Bir de şarj etmek için ara şarj kablosu çıkıyor ancak şarj cihazını kendinizin satın alması gerekiyor. 

Vestel Desibel K500 Bluetooth Kulaklık'ın özelliklerine baktığımızda fiyati hakikaten makul. 

Vestel Desibel K-500 Bluetooth Kulaklık öyle çok antipatik görünmüyor kulakta. Evet, biraz iri. Çok alışık değiliz aslında biz iri kulaklık fikrine ama ben çocukluğumdan bu yana iri kulaklık çok seviyorum. Müzik dinlemeyi çok sevdiğim için kapalı kulaklığın da müzik deneyimini en iyi şekilde aktaran kulaklık olduğunu düşünüyorum. 

Vestel Desibel K-500 Bluetooth Kulaklık'ta beklediğimden çok daha iyi bir bas performansı var. Çok net, sesleri gayet iyi duyuyorum. Yüksek sesle müzik dinlemek isteyenler için ses yüksekliği gayet iyi ancak küçük bir sıkıntısı var. Sesi dışarıya çok veriyor. Bu da toplu taşıma alanlarında birtakım sıkıntılar oluşturabilir. 

Fiyat performans olarak bakacak olursak, Vestel Desibel K500 Bluetooth Kulaklık çok iyi bir kablosuz kulaklık seçeneği. Hem tasarımı, hem katlanabilir olması, hem yanından çıkan aksesuarların zenginliği ve ses kalitesi ile bence Vestel'in bu modeli hakikaten övgüyü hak eden bir model. Fiyatı, kesinlikle incelenmeye değer olduğunun işaretini veriyor. 

Vestel Desibel K500 Bluetooth Kulaklık'ı mutlaka Vestel bayilerinde deneyin ve yerli bir ürün satın almanın keyfine varın. Ben bu kulaklığı size gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat