Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Until Dawn nasıl bir oyun?

2,485
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Until Dawn nasıl bir oyun?

Supermassive Games tarafından daha önce PS3 için duyurulan fakat çıkışını gerçekleştiremeyen korku ve macera oyunu Until Dawn bu ay PS4 platformuna özel olarak piyasaya sürülecek. Oyun klasik korku filmlerinden esinlenilerek azılı bir seri katilin tuzağına düşen gençlerin hayatta kalma mücadelesini işleyecek. 


Fakat oyunda yapacağınız seçimler hikayenin akışını değiştirecek ve tek düze bir oyun yapısından uzaklaşmanızı sağlayacak. 9 saatlik bir dilimi oynayacağımız yapımda bizden arkadaşımızı feda etmek gibi çok zor kararlar vermemiz istenebilecek. Bazen doğru sandığımız kararlar aslında hiç de istemeyeceğimiz sonuçlar doğurabilecek. 

Böylelikle oyunu yeniden oynadığınızda değişik seçimler yaparak daha farklı deneyimler yaşayabileceksiniz. Başarılı grafikleri ve animasyonları ile ayın en dikkat çeken yapımları arasında yer alan oyun ayrıca Türkçe dil desteği ile PS4 sahiplerinin ilgisini çekeceğe benziyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat