Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ucuz yaz tatili için erken rezervasyon yapabilir miyiz?

387
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Ucuz yaz tatili için erken rezervasyon yapabilir miyiz?

Erken rezervasyon, uygun fiyatlı seyahat etmek isteyen tatilcilerin kaçırmak istemeyeceği fırsatlardan biridir.  Ocak, Şubat ve Mart ayları insanların bu planlamaları yapmaları ile geçer. Genellikle Mayıs ayı itibari ile sezon sonuna kadar olan dönemi erkenden rezerve edebilirsiniz.

Ucuz yaz tatili için erken rezervasyonun bazı riskleri olduğu gibi, bazı püf noktaları size maliyet açısından son derece güzel avantajlar sunacaktır. 

Erken rezervasyon yaptırmadan önce gideceğiniz tesisin nasıl bir yer olduğuna dair araştırmalar yapabilirsiniz. Erken rezervasyonlardan haberdar olmak için seyahatinizi planlayacağınız turizm acentasının web sayfasını kontrol edebilir, web sitelerinin göndereceği haftalık ya da aylık newsletterlara, bültenlere abonelik yapabilir, gazetelerin seyahat eklerini ya da seyahat dergilerini takip edebilirsiniz. 

Genellikle gazetelerde ve televizyonlarda sizin de gözünüzden kaçmayacak şekilde erken rezervasyona dair büyük kampanyalar yapılmakta ve bu dönemki rezervasyonlar erkenden satılmaktadır. 

Erken rezervasyon, yaklaşık yüzde 20 ile yüzde 35 arasında fiyat avantajı anlamına gelmektedir. Bu avantajlardan yararlanmak adına planlamanızı doğru yapmanız, ne olursa olsun tarihinizi değiştirmemeye çalışmanız; sadece otel rezervasyonu değil, bunun yanı sıra uçak, feribot ya da araba gibi ulaşım planlamanızı doğru yapmanız bu erken rezervasyonda size son derece avantajlı fiyatlar sunacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat