Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Turkcell T40'ın kurulumu nasıl yapılır?

6,195
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Turkcell T40'ın kurulumu nasıl yapılır?

Turkcell T40'ı ilk aldığınızda ya da fabrika ayarlarına döndürerek sıfırladığınızda, cihaz kurulumunu baştan yapmanız gerekir. Birkaç adımda kurulumu kolayca yapabilirsiniz.

Turkcell T40 ilk kullanım
Turkcell T40 kutusunu açtığınızda ilk olarak cihazınızın garanti belgesini görürsünüz. Garanti belgesinin hemen altında Turkcell T40 hakkında kolay kurulum, kullanım ve ipuçlarına ulaşabileceğiniz Hızlı Kullanım Kılavuzu'na ulaşabilirsiniz.

Ardından Turkcell T40 cihazımızı koruyucu ambalajından çıkarıp ekran üzerindeki koruyucu filmi ayırabilirsiniz. Cihazınızın altındaki kartonu kaldırdığınızda Turkcell T40'ın tüm özellikleriyle ilgili detaylı bilgi içeren kullanım kılavuzuna ulaşırsınız.

Kullanım kılavuzu altında ise cihazımızın kulaklığını, pilini, şarj aletini ve USB kablosunu bulabilirsiniz.

Turkcell T40'ın arka kapağını çıkarıp SIM kartınızı bu şekilde taktıktan ve pili yuvasına yerleştirdikten sonra cihazınızın kapağını kapatıp sağ üst köşede bulunan açma kapama tuşuna basarak cihazınızı açabilirsiniz.

Turkcell T40 kurulumu
Akıllı telefonumuz açıldığında karşımıza önce dil seçim ekranı çıkar. Dil seçim ekranında Türkçe ya da İngilizce seçeneklerinden birini seçerek ok işaretine basabilirsiniz. Sonraki ekranda Turkcell uygulama dünyasının size sunduklarından faydalanabilmek için "Evet" deyip sağ oka basabilirsiniz.

Sonraki ekranda, Standart, Dinamik ve Profesyonel ara birimler içerisinden dilediğinizi seçip sağ oka basarak ilerleyebilirsiniz. Cihazınızın kurulumunu tamamladıktan sonra ayarlar menüsü içerisinden istediğiniz zaman bu seçiminizi değiştirebilirsiniz.

Rehberiniz, fotoğraflarınız ve videolarınız gibi telefon içerisine kaydettiğiniz kişisel verilerinizi Turkcell T40 içerisinde yer alan Akıllı Depo uygulaması ile yedekleyebilirsiniz. Bu bilgilendirmeyi okuduktan sonra sağ oka basarak ilerleyebilirsiniz.

Turkcell T40 şarj
Kurulum adımlarını tamamladınız. Turkcell T40?ı kullanmaya başlayabilirsiniz. Kutu içerisinden çıkan usb kablonun kalın ucunu şarj aletine, ince ucunu ise Turkcell T40?ın altında bulunan şarj girişine yerleştirebilir, şarj aletini prize takarak cihazınızı şarj etmeye başlayabilirsiniz. Piliniz tam doluluğa ulaştıktan sonra şarj aletini prizden ve cihazdan çıkarmanızı tavsiye ederiz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat