Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Turkcell internet sitesinden nasıl telefon satın alabiliriz?

1,164
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Turkcell internet sitesinden nasıl telefon satın alabiliriz?

Turkcell internet sitesinden telefon satın alabilmek için öncelikle turkcell.com.tr'nin sağ üst köşesinden GSM numaramız ve Turkcell şifrenizle Hesabım'a giriş yapın. Giriş işleminin tamamlanmasının ardından menüde ürün ve hizmetler kategorisinden Cihazlar'ı seçin. Açılan sayfada Cihazlar başlığı altında Akıllı Telefonlar, VINN Ailesi, Tabletler ve Aksesuarlar seçeneklerini görebilirsiniz. Buradan satın almak istediğiniz ürünün kategorisine tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

- Şimdi örnek olarak akıllı telefon kategorisinden bir cihaz satın alalım. Bunun için öncelikle Cihazlar sayfasında Akıllı Telefonlara tıklayalım. Açılan sayfada, turkcell.com.tr üzerinden kontratlı veya kontratsız, yani peşin olarak satın alabileceğimiz telefonların listelendiğini görebiliriz. Aradığımız özel bir cihaz varsa arama kutucuğunu kullanabiliriz. Buraya doğrudan telefonun modelini yazarak, istediğimiz marka ve modeldeki cihaza erişebiliriz. Belirli özelliklere sahip akıllı telefonları görmek istediğimizde filtrele seçeneğini de kullanabiliriz. Cihaz markasını, özelliklerini, kontratlı veya kontratsız teklifleri ve fiyat aralığını belirleyerek aradığımız cihaza kolaylıkla ulaşabiliriz. Filtrele seçeneğinin hemen yanında bulunan listeleme seçenekleriyle de telefonlarımızı popülerlik, alfabetik, yenilik, kontratlı ve kontratsız fiyatlara göre yeniden sıralayabiliriz

- Kendimize uygun akıllı telefonu belirlediğimizde cihaz detay sayfasına ulaşarak o akıllı telefonla ilgili ayrıntılı bilgilere ve Turkcell tekliflerine ulaşabiliriz. Bunun için telefon resimlerinin altında bulunan "incele" butonuna tıklamamız yeterli. Detay sayfasında cihazın çeşitli açılardan görsellerini, 360 derecelik görüntüsünü, detaylı açıklamalarını ve özelliklerini bulabiliriz.

- Cihaz sayfasında, Turkcell teklifleri tabında, hem kontratlı hem de kontratsız fiyatları görebiliriz. Bu satın almamıza herhangi bir kontrat dahil etmeyeceğimiz için doğrudan tekliflerin en altına yer alan peşin satış fiyatını seçiyoruz ve Sepete ekle butonuna tıklıyoruz. Daha sonra sayfanın altında bulunan mavi alandan sepetimize geçiş yapıyoruz.

- Açılan ekranda kullanıcı sözleşmesini okuyarak onaylıyoruz ve Satın al butonuna tıklıyoruz. Bir sonraki sayfada müşteri bilgilerimiz, teslimat bilgimizi ve fatura bilgilerimizi kontrol ediyoruz ve varsa eksik alanları dolduruyoruz. Ardından da devam et butonuyla ilerliyoruz. Bu arada Yeni bir fatura adresi girmek istersek, yeni fatura adresi oluştur butonuna basarak adres bilgisi oluşturabiliriz. Ayrıca hediye veya indirim çekimiz varsa belirtilen bölüme kod girişi yapabiliriz.

- Ödeme seçenekleri ekranında Turkcell Cüzdan ya da kredi kartıyla ödeme seçeneklerinden birini seçiyoruz ve taksitli bir satın alma yapmak istiyorsak taksit seçeneğini belirliyoruz. Kredi kartı bilgilerimizi de doldurduktan sonra satış sözleşmesini okudum ve onaylıyorum seçeneğini işaretleyerek Devam Et?e basıyoruz.

Turkcell.com.tr'de alışveriş yapmak işte bu kadar kolay!

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat