Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Turkcell hattımızla ilgili bilgileri en kolay nasıl öğrenebiliriz?

5,827
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Turkcell hattımızla ilgili bilgileri en kolay nasıl öğrenebiliriz?

Turkcell Teknoloji Danışmanı, bu videoda size, Turkcell ile ilgili günlük hayatınızda işinize çok yarayacak ücretsiz 0532 7572222 ve *100# hakkında bilgi veriyor.

- 0532 757 2222, Ücretsiz Hizmet Hattımızdır. Bu numarayı ücretsiz aradığınızda Turkcell Sesli Yanıt Sistemi, isteğinize göre sizi 3 farklı menüye yönlendirir.

- 1'i tuşlayarak, tarife ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilir, abonelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

- 2'yi tuşladığınızda fatura danışmanımızdan faturanızla ilgili merak ettiklerinizi öğrenebilir, faturanızı ödeyebilir; TL hareketleriniz, TL bakiyeniz ve paketlerinizden kalan kullanımlarınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

- 3'ü tuşladığınız takdirde ise Turkcell TV, Turkcell Müzik ve Turkcell Cüzdan gibi servislerimiz hakkında bilgi alıp abonelik yaptırabilir, ücretsiz servislerimizden yararlanabilir, internet ayarlarınız ve PUK kodu ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

*100#
- Telefonunuzdan tıpkı birini arıyormuşsunuz gibi *100# tuşlayarak arama tuşuna bastığınızda, ücretsiz olarak *100# menüsüne ulaşırsınız.

- Basit tuşlamalarla bu menüde ilerleyerek, konuşma, SMS, internet paketleri ve servislerimiz hakkında bilgi alıp abonelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra güncel faturanızı, TL hareketlerinizi ve mevcut aboneliklerinizi sorgulayıp, paketlerinizden kalan kullanımlarınızı öğrenebilirsiniz. www.turkcell.com.tr, 0532 7572222 ve *100# sayesinde, hattınızla ilgili birçok işlemi hiçbir yardıma ihtiyaç duymadan, kolayca ve ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat