Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Turkcell hattımın tarifesini nasıl öğrenebilir ve değiştirebilirim?

7,615
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Turkcell hattımın tarifesini nasıl öğrenebilir ve değiştirebilirim?

Turkcell hattınızın tarifesini Turkcell.com.tr'den hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Tarife değişikliğinizi yapmak için önce Turkcell Şifre'nizle Turkcell.com.tr'de oturum açın.

Sonra buradan Hesabım menüsü altından "Tarife Paket Değiştir" bölümüne girin. Açılan sayfada kendinize uygun tarifiye bulun ve "Hemen Al" butonunu seçerek tarifiye alın. Burada incele butonu ile seçtiğiniz tarife hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca tarifiye aylık mı yoksa yıllık mı kullanacağınıza da karar verebilirsiniz.

Tarife bilgilerinizi öğrenmek için sembollü aramayı kullanabilirsiniz. Faturalı hatlarda tarifenizi öğrenmek için *177*1#'yi aramanız yeterli. Hazır Kart tarife bilginizi öğrenmek için ise *166*1#?yi arayabilirsiniz. Bu aramalar sonunda tarife bilgileriniz kısa mesajla cep telefonunuza gönderilir. Tüm arama ve gönderilen kısa mesajlar ücretsizdir.

Kiosklardan da tarifenizi öğrenebilir ve değiştirebilirsiniz. Ayrıca Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak tarifenizi öğrenebilir ve değiştirebilirsiniz. Tarife öğrenme ve değişiklik işlemlerini Turkcell İletişim Merkezleri'nden de kolayca yapabilirsiniz.

Tarife değişikliğinizi kısa mesaj ile de gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz tarifeye geçmek için, TARIFE yazın, bir boşluk bırakın ve geçmek istediğiniz tarifenin ismini ekleyip 2222'ye gönderin. Sonra gelen mesaja TARIFE EVET yazıp 2222'ye gönderin. Bu kadar kolay.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat