Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Turkcell hattımı yurtdışını aramaya nasıl açabilirim?

3,274
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Turkcell hattımı yurtdışını aramaya nasıl açabilirim?

Turkcell abonelik işlemleriniz sırasında belirtmediyseniz, cep telefonunuzdan yurtdışındaki numaraları arayabilmek için, faturalı hattınızı uluslararası aramaya açtırmanız gerekir.

Hattınız yurt dışı aramalara kapalı olsa dahi Kıbrıs aramalarını yapabilirsiniz. Hazır Kartlı hatlar ise uluslararası aramaya açık olarak satışa sunulur.

Hattınızı yurtdışında konuşmaya açtırmak için Turkcell Şifre'nizle üye girişi yaptıktan sonra, Turkcell.com.tr üzerinden Mobil İmza'nızı kullanarak hattınızı yurt dışı aramaya açtırabilirsiniz.

Turkcell İletişim Merkezleri aracılığıyla da hattınızı yurtdışında kullanıma açtırmanız mümkün. Gerekli evraklarla Turkcell İletişim Merkezleri'ni ziyaret ederek hattınızı yurtdışında konuşmaya açtırabilirsiniz. Turkcell İletişim Merkezleri'nden yapılan işlemlerde, bir hizmet bedeli talep edilebilir.

Belge teslim etmesi gerekmeyenler Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak da hattınızı yurtdışında konuşmaya açtırabilir. Unutmayın yurtdışında kullanıma açtırma işlemi sadece hattın yasal sahibi tarafından yapılabilir.

Ücretsiz SMS ile hattınızın yurtdışında konuşmaya açabilirsiniz. Hattınız yurt dışında kullanıma kapalıysa ve herhangi bir basılı belge teslim etmeniz gerekmiyorsa ULUSLARARASI yazıp 2222'ye göndererek hattınızı yurt dışında konuşmaya açtırabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat