Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Turkcell faturalarımızı nasıl öğrenebilir ve ödeyebiliriz?

578
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Turkcell faturalarımızı nasıl öğrenebilir ve ödeyebiliriz?

Turkcell fatura bilgilerinizi öğrenmek ve ödemek için faturanızın adresinize gelmesini beklemeden, www.turkcell.com.tr'ye giriş yapabilir ve ayrıntılı fatura bilgilerinize anında ulaşabilirsiniz. Üstelik ödemenizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

- www.turkcell.com.tr'yi ziyaret ettiğinizde, sitenin sağ üst kısmında yer alan "Giriş" alanını kullanarak, Turkcell Şifreniz veya Mobil imza ile siteye giriş yapın.
- Turkcell şifrenizi bilmiyor ya da unuttuysanız, SIFRE yazıp 2222'ye kısa mesaj göndererek şifrenizi alabilirsiniz.
- "Hesabım" alanında yer alan faturalarım menüsünü tıklayarak, son dönem faturanızı, güncel fatura tutarınızı ve sayfayı aşağı kaydırdığınızda son 5 döneme ait fatura bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.
- Faturanızı görüntülediğiniz ekranda dilerseniz mevcut faturanızı anında ödeyebilir ya da otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
- Adınıza kayıtlı birden fazla faturalı hattınız olması durumunda, diğer hatlarınıza ait faturalarınızı görüntüleyebilir ve aynı anda ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
- Ödeme sırasında "kredi kartı bilgilerinizin saklanması" özelliğini seçerseniz, daha sonra www.turkcell.com.tr üzerinden yapacağınız finansal işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
 
Ayrıca www.turkcell.com.tr, Turkcell İletişim Merkezleri ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetlerine ulaşarak da yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat