Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Turkcell fatura tutarım beklediğim gibi gelmedi, neden olabilir?

2,514
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Turkcell fatura tutarım beklediğim gibi gelmedi, neden olabilir?

Turkcell faturamızın beklediğiniz tutardan farklı gelmesinin çeşitli nedenleri olabilir.

Örneğin, konuşma/SMS/data servislerini eski dönemlere göre daha fazla kullanmış olabilirsiniz. Yurtdışında kullanım ücretleri fatura tutarınızın beklediğinizden farklı olmasına yol açabilir. İş Ortağı/Turkcellim gibi servislerin ücretleri faturanıza yansımış olabilir. Yeni bir hat aldıysanız ÖİV, (Özel İletişim Vergisi), TGM Ruhsat Vergisi tutarlar faturanıza eklenmiş olabilir. Ayrıca, kredi transfer, bağışlar, erken iptal bedelleri veya borç açma, gecikme faizi gibi diğer ücretler faturanızın beklediğinizden yüksek gelmesine neden olmuş olabilir.

Faturamıza hangi ücretlerin yansıdığını öğrenmek için 3 farklı ve kolay yol var. aturanıza hangi ücretlerin yansıdığını, Turkcell Şifre'nizle Online İşlemler'e giriş yaptıktan sonra, Fatura işlemleri menüsünde yer alan, Kullanım Detayı linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Fatura tutarınızla ilgili bilgi almak için cihazınızdan wap.turkcell.com.tr adresinde yer alan WAP İşlem Merkezi'ne girdikten sonra, "Fatura" menüsüne tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Bunların yanı sıra telefonunuzdan 7578888 FaturaCepte servisini ücretsiz arayarak sesli yanıt sisteminden öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Turkcell İletişim Merkezleri , www.turkcell.com.tr ve 532 Turkcell Müşteri Hizmetlerine ulaşarak da yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat