Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Turkcell Facebook paketi kullanırken nelere dikkat etmeliyiz?

1,609
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Turkcell Facebook paketi kullanırken nelere dikkat etmeliyiz?

Turkcell Facebook Paketi, telefonumuzdan internet tarayıcısı yoluyla yaptığımız m.facebook.com girişlerini ve telefonumuza özel Facebook uygulamasından yaptığımız girişleri kapsar.

Şimdi paket kullanımımız konusunda dikkat etmemiz gereken durumları birlikte inceleyelim:

- Facebook paketi sadece Facebook bağlantılarını içeren bir internet paketidir. Bu yüzden paketi sorunsuz bir şekilde kullanabilmek için telefonumuzda Turkcell İnternet ayarlarımızın yüklü ve Veri bağlantımızın aktif durumda olması gerekir.

- Kullanmakta olduğumuz telefon bir akıllı cihaz, yani iPhone, Blackberry, Android ya da Windows Phone ise, bu cihazların arka planda sürekli bir internet kullanımı yapabileceğini göz önünde bulundurmamız gerekir. Akıllı telefonların üretim özellikleri gereği arka planda internet kullanımları devam eder. Bu yüzden Facebook Paketi yanında internet paketi olmadan kullanıldığı zaman, Facebook dışında kalan arka plan bağlantıları dolayısıyla ayrı bir internet ücretlendirmesi ile karşılaşılabilir.

- Facebook'ta arkadaşlarımızın, sayfaların veya grupların paylaştığı içerikler, Facebook dışı video, internet sayfası, fotoğraf veya diğer dış linklerden oluşuyor olabilir. Bu durumda benzer içerikler için internet paketimiz yok ise ayrıca ücretlendiriliriz.

- Nokia marka telefon kullanıyorsak telefonumuzda bulunan ya da sonradan yüklediğimiz Opera Mini tarayıcısı ve Nokia Ovi Browser gibi tarayıcılar ile yapılan bağlantılar, Facebook paketine dahil değildir. Bu nedenle İnternet paketimiz olmadığı takdirde ayrıca ücretlendiriliriz.

- Arama motorlarından (Google, Turkcell-im vb) Facebook aratılıp bağlanıldığında, Facebook?a tıklayana kadar başka bir sitede veri alışverişi olması nedeniyle internet paketimizin olmaması durumunda ayrıca ücretlendirme yapılır.

- Faturasız hatlarda Facebook kullanırken, akıllı cihaz kullanıyorsak bağlantıda kesinti yaşamamak için hattımızda TL bulundurmamız gerekmektedir. TL'miz bitmiş ise telefonumuz arka plan veri bağlantısı yapamadığı zamanlarda hattımızın internet bağlantısı kesilmektedir. Bu sebeple Facebook bağlantısı kurulamamaktadır.

Ayrıca www.turkcell.com.tr , Turkcell İletişim Merkezleri ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetlerine ulaşarak da Facebook Paketlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat