Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Türk transseksüellerin kendi aralarındaki ilişkileri nasıl?

17,923
kez izlendi
Puan: 3.33 / 5
Detaylı Açıklama

Türk transseksüellerin kendi aralarındaki ilişkileri nasıl?

Birkaç yıl öncesine kadar travestiler ve transseksüeller belirli sokaklarda toplanmış durumdaydılar. Örneğin on yıl öncesine kadar Ülker Sokak vardı. Burada sadece travesti ve transseksüeller yaşıyorlardı ve seks konusunda da çok bilinçlilerdi. Zamanla bu izole bölgeler dağıldılar ve birkaç kadın beraber evlere çıkmaya başladılar. 


Bu topluma karışmayı sağladı ama o birlikteliği biraz bozdu. Ama yine de iletişim çok kuvvetli. Kilometrelerce ötede bir transseksüele ya da travestiye bir şey olsa bile anında herkes bu durumdan haberdar olabiliyor. Örgütlü bir birliktelik söz konusu. 3000 transın yayılmış olması fuhuş pastasını da bölmekte ve sıkıntılı ve rekabetçi bir ortamın oluşmasına neden olmakta. Rekabet kadına ne kadar benzediğiniz ve güzel olduğunuz üzerine şekillenmiş durumda. Trans ve travestiler çok fazla sosyalleşemedikleri için şekilcilik hakim. Sosyal yaşamda olmayan, iş yaşantısı olmayan kişiler için elbette tek seçenek bedenleri olarak kalıyor.

Bunun dışında transseksüellerin kendileri arasındaki ilişkileri, meslekleri seks işçiliği olduğu için güzellik üzerinden gidiyor. Dış görüşün hem kıskançlığa, hem de takdire yol açıyor. Belirli bir kıstas yok.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat