Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tüm erkekler aldatır mı?

3,829
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Tüm erkekler aldatır mı?

Genelde aldatma eylemi erkeklerin yaptığı bir eylem olarak görülür. Bugün araştırma sonuçlarına göre kadınlar da erkekler kadar aldatma eylemi gerçekleştirmektedir. Evli erkeklerin hepsi aldatmadığı gibi evli kadınların da eşlerine daha bağlı olmaları gibi bir gerçek yoktur. 


Evli kadınların da neredeyse yarısı eşlerini aldatır. Bunu cinse indirgemek ve sadece erkekler aldatır demek doğru değildir. Daha çok erkekleri aldatıyor görünmesinin altında başka nedenler vardır. Erkekler için aldatmak bir performans gösterisidir. Bu bazı erkekler için erkekler arasında bir yarış gibidir. 

Kadınlar aldattıklarında ise bunu sadece çok yakın bir ya da iki arkadaşlarıyla paylaşırlar. Kadınlar için genelde aldatmak bir namus meselesi gibi görülür. Burada toplumsal değer yargılarının da etkisi büyüktür. Her erkeğin eşini aldatmayacağı gibi, her kadın da eşine tamamen sadık olacak diye bir gerçek yoktur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat