Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

The Witcher 3: Wild Hunt nasıl bir oyun?

1,388
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

The Witcher 3: Wild Hunt nasıl bir oyun?

Polonyalı başarılı oyun stüdyosu CD Project Red'in oyun dünyasına kazandırdığı sevilen serinin son oyunu The Witcher 3: Wild Hunt 19 Mayıs'ta çıkışını yapıyor. Serinin ilk açık dünyaya sahip oyunu olan yapım, dopdolu ve keşfedilmeyi bekleyen bir oyun alanı vaat ediyor.

Bir önceki oyunun haritasından 30 kat daha büyük bir haritaya sahip olduğumuz yapımda haritayı bir uçtan diğerine at sürerek dolaşmak 40 dakika sürecek. 50 saatlik senaryoya sahip olan oyun yan görevlerle birlikte 100 saati bulan bir deneyim sunuyor. 

Bir önceki oyunun devamı niteliğinde olan oyunda Rivialı Geralt'ın hafızasını geri kazanmasıyla kayıp aşkı Yennefer'ı aramaya koyuluyoruz.

Oyunda birçok yenilik göze çarpıyor. Artık yüzebilen, at süren, at üstünde savaşabilen bir Geralt var karşımızda. Bu da hikayenin geçtiği mekanları çok daha fazla ilgi çekici bir hale getiriyor. 

Oyunda karşılacağınız canavarların savaş taktikleri günün zamanına, hava şartlarına ve coğrafi koşullara göre değişkenlik gösteriyor. Bu durum avcı mı yoksa av mı olacağınızı belirleyebilir dikkatli olun. 
Yaratıklardan temizlediğiniz bölgelere insanlar yerleşim yerleri kurabilecek ve bu bölgelerde silah, zırh gibi çeşitli malzeme alım satımı yapabileceksiniz. Yüzlerce silah ve zırh seçeneğine sahip oyunda bunları upgrade edebiliyorsunuz. 

Sadece yeni nesil konsollar ve PC'ye çıkan oyun bu ayın favorisi diyebiliriz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat