Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tesettür abiye kıyafetlere uygun nasıl ayakkabılar seçebiliriz?

1,519
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Tesettür abiye kıyafetlere uygun nasıl ayakkabılar seçebiliriz?

Özel gün deyince ilk akla gelen şık bir kıyafet ve topuklu ayakkabılardır. Elbiseniz çok sade ise şıklığınızı zıt renkte bir ayakkabı ve şal ile tamamlayabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, videoda görebileceğiniz gibi siyah kıyafetimizin üzerine karmen kırmızısı bir şal ve yine siyah bir ayakkabı kullandık. 

Eğer elbisede yeterince detay var ise ayakkabı sade bir model olmalıdır. Örneğin payetli bir elbisenin altına taş detaylı bir ayakkabı giymemek gerekir. 

Abiyelerde çok fazla tercih edilen platform ayakkabılar bir elbisenin altına kullanılacaksa elbisenin ayakkabıyı tamamen kapatması gerekir. Eğer kapatmıyorsa dar paça bir pantolon ile kullanılıyorsa, basic, ince topuk bir ayakkabı ile kombin edilebilir. 

Kıyafetlerimizde şal ile ayakkabı rengini aynı tutarak farklı bir kontrast oluşturabiliriz. Örneğin su yeşili bir pardesü ile pembe pastel rengi bir ayakkabı ve şal kullanılabilir.

Özel günlerde şıklığın yanı sıra rahatlığı da düşünmek gerekir. Bu nedenle özel günde kullanılacak ayakkabının geceden birkaç gün öncesinde alınıp, giyilerek rahatlatılması gerekir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat