Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Tesettür abiye kıyafetlerde nasıl aksesuarlar tercih edilebilir?

744
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Tesettür abiye kıyafetlerde nasıl aksesuarlar tercih edilebilir?

Tesettür abiye kıyafet seçiminde, bir kıyafeti kombinlerken ayrı ayrı parçalara değil, bütüne bakmak gerekir. Bir eşarp tek başına çok güzel olabilir veya bir takı tek başına harika durabilir ancak bir araya geldiklerinde oldukça uyumsuz olabilirler. Bu nedenle kombin yaparken parçalara takılmak yerine bütünü göz önüne almak gerekir.

Tesettürlü kişinin başındaki örtü zaten en güzel aksesuarıdır. Yine de kıyafeti çok sade ise boyunda küçük bir detay ile bunu taçlandırabilirler. Ancak tesettür abiye kıyafet çok fazla detay içeriyorsa, yine ayrıca bir aksesuar tercih etmemelerini öneririz. 

Akseuar tercih ederken moda trendleri takip edilebilir. 2010'ların başında boyundan aşağı sarkan uzun kolyeler trend iken, 2014 ortalarından itibaren, hemen şalın altından bir yaka detayı gibi görünen küçük taşlı gerdanlıklar kullanılıyor. Ayrıca gerdanlık kullanmak istemiyorum diyen kişiler ise yaka detaylı çok şık ve sade tunikler tercih edebilirler.

Tesettür abiye giyim için çanta seçiminde, elbisenin felsefesine uygun olan küçük bir el çantası ya da kılaç yeterlidir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat