Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Teraziler 9 - 15 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

1,319
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Teraziler 9 - 15 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi Burcu, bu hafta başında pazartesi günü burcunuzda konaklayacak Ay, öncelikle kişisel alanlarınızı ve bu alanlarda yapmak istediklerinize sizi dönük kılacak. 


Kendinizle ilgili işleri tamamlama, bakım ve güzellikle ilgili adımlar atma adına enerjiler destekleyici olacak. 

Salı ve çarşamba günleri gökyüzünde oluşacak karşıt enerjiler, sizin adınıza öncelikle maddi alanlar, parasal konularda öne çıkıyor. 

Hafta ortası parasal konularda dikkatli olmalı, inatlaşmamalı ve biraz olayları akışına bırakmalısınız. Duygusal alanlarda hassas etkiler verecek olan bu karşıtlık, ilişkileriniz adına kıskançlıklar, biriktirdiklerinizin aniden su yüzüne çıkması veya kendinizi kontrol etmekte zorlanmaya neden olabilir. Bu nedenle bu hafta ortası gerek maddi alanlarda, gerekse ilişkiler ve duygusal hayatınızda düşünmeden hareket etmeyin. 

Cuma günü gerçekleşecek olan Dolunay, yakın çevrenizle olan iletişimi revize edecek. Kardeşler, kuzenler, yakın akrabalar, size yakın olan kişilerle ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Öte yandan kısa yolculukları, eğitim alanlarını, yayıncılık gibi konuları da sizin için vurgulayacak olan Dolunay bu alanlarda bir süredir devam eden ve uygulamakta sorunlar yaşadığınız durumlar varsa, kısa vadede bunları da aktive edebilir. 

Hafta sonu ev ve aile yaşamınız öne çıkmakta. Sorumlulukları vurgulayacak olan Ay, sizin için eviniz ve ailenizle ilgili konuları odak noktanız yapacak.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat