Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Teraziler 8 - 14 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

1,478
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Teraziler 8 - 14 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, bu hafta gerçekleşecek dolunay, mesleki konularda sizi daha hassas ve detaycı kılacak. Salı günü gerçekleşecek dolunay, etkisini pazartesiden itibaren hissettirmeye başlarken, çarşambaya kadar olan dilimde mesleki alanlarınız, size bağlı çalışanlar, varsa hizmetlileriniz sağlık gibi önemli alanlarınızı aktive ediyor. Öncelikle bu süreçte hormonlarınızla ilgili dengelerinize dikkat etmekte fayda var. Öte yandan bir yakınınızın veya sizin sağlığınızla ilgili konular öne çıkabilir. 

Terazi burcu bu hafta

Bu hafta çarşambaya kadar olan dönemde duygusal konularda gerçekçi davranmak, durumları her yönü ile değerlendirmek, çarşambaya itibaren de düşünmeden hareket etmemek önemli sizin için olacak. 

Bu hafta dikkat etmeniz gereken diğer bir husus da dolunay. Dolunay günleri astroloji açısından herherhangi bir konuda başlangıç yapmaya destek vermez. Dolunay günleri daha çok rutin işlerle günü geçirmek daha doğrudur. Bu hafta başlangıçlarınızı pazartesi ve özellikle salı gününe denk getirmeyin ve atmanız gereken yeni adımları çarşamba gününden itibaren planlayın.  

Çarşambadan itibaren, işinizde ortaklı konular, kişisel alanda ise partneriniz ve eşinizle ilgili durumlar açısından cesur adımlar atma eğiliminde olabileceksiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri sabırsız ve aceleci tavırlar sizi daha sonra pişman olabileceğiniz durumlarda bırakabilir. Bu nedenle karar verirken düşünerek ve çok yönlü bakarak işlerinizi ele almalısınız. 

Sevgili Teraziler, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat