Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Teraziler 7 - 13 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,104
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Teraziler 7 - 13 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, hafta başı pazartesi ve salı günleri maddi alanlarınızda bulunacak olan Ay, hafta başını daha çok finansal konular, bankalarla olan ilişkiler, parasal etkileriniz ağırlıklı geçirmenize olanak verecek.

Terazi burcu haftalık yorum

Bu hafta artık hızlanarak normal seyrine kavuşan Merkür, seyahatler, tatil planları, eğitim ve kişisel gelişim konuları, hukuki meselelerde ilerlemenizi ve artık daha akıcı enerjilere sahip olmanızı sağlayacak.

Bu haftanın sizin için önemli bir vurgusu olan burcunuzda bulunan Mars ile kariyer alanınızdan geçmekte olan Güneş?in kare dediğimiz sert bir açısı olacak. Bu hafta işinizde düşünmeden kararlar vermeyin, özellikle üstlerinizle olan ilişkilerinize dikkat edin. Adım atarken olaylara çok yönlü bakmanız ve acele ile fevri kararlar almamanız, daha sonra pişman olacağınız sonuçları engellemeniz açısından önemli diyebilirim.

Burcunuzun yöneticisi Venüs'ün bu hafta perşembeden itibaren Merkür ile yapacağı ortaklık sizi özellikle perşembeden itibaren daha çok tatil planlarınız, işinize veya rutin hayatınıza bir ara verme ve değişiklik yaşama isteğine itebilir. 

Duygusal alanlarınız ve fiziksel çekiciliğinizin, cazibenizin yükseldiği bir dönem içindesiniz. Hayatınızda otorite sembolü kişilerle, ebeveynleriniz, patronunuz gibi sorunlara açık olsanız da, duygusal hayatınızda daha çekici olacağınız ve ilgi çekeceğiniz bir hafta söz konusu.

Hafta sonu gerçekleşecek Dolunay, etkilerini cuma gününden hissettirmeye başlıyor ki, gökyüzündeki kare görünüm dolunayın sert etkiler içinde olacağınız ve sizi daha tutkulu ve duygusal davranmaya iten enerjiler vereceğine işaret etmekte. 

Dolunay dönemi olan bilhassa cuma ve cumartesi hayata karşı daha esnek ve sakin olmanız, sorumluluklarınıza yönelik davranmanız, durumları kendi açınızdan ele almadan, büyük pencereden bakarak değerlendirmeniz gerektiğine işaret ediyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat