Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Teraziler 5 - 11 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,273
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Teraziler 5 - 11 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

Haftanın ilk günü Terazi burcunun iş ve kariyer alanlarında ilerleyecek olan ay, özellikle insan kaynakları, hizmet alanları, eğitim ve danışmanlık, sanatsal konular gibi alanlarda çalışanlar Teraziler adına destekleyici enerjiler verecek. Yaratıcı yönünüz yükseliyor. 

Salı ve Çarşamba günleri ilişkileriniz ve duygusal alanlarda daha dikkatli olmanız gereken etkiler söz konusu. Ani gelişmeler olabileceği gibi, fevri olmaktan uzak durun ve hafta ortasına kadar duygusal konularda kararlar vermeyin. Düşünerek ve sabırlı hareket etmeye gayret edin.

Perşembe ve Cuma günleri kendi alanlarınıza dönük olacak ve bir anlamda kendinizle kalmak isteyeceksiniz. Ayrıca duygusal ve hassas olabilirsiniz. Eski konular, üstünü kapattığınız mevzular fazlasıyla zihninizi meşgul edebilir. Bu hafta Perşembe ve özellikle Cuma günü kendinizi oyalamaya ve zihninizi rahat edeceğiniz, sizi yormayacak konularla meşgul etmeye çalışın. Eksik işleri bitirmek veya  düzenlemek gibi alanlara yönelebilirsiniz ama başlangıç yapmak veya önemli kararlar almak adına bu günlerden kaçınmak doğru olur. 

Hafta sonu, burcunuza geçecek olan Ay, sizi daha rahat ve hareketli kılacak. Aktif olmak isteyecek ve enerjinizin yükseldiğini hissedeceksiniz.  Diğer yandan burcunuzda gerileyen Mars ve buraya geçen ay zihinsel olarak çabuk sinirlenmenize neden olurken, sizi sabırsız ve durumlara karşı tahammülsüz kılabilir. Gündelik yaşamınızda ve trafikte daha esnek ve sakin olmaya çalışın. Hafta sonu doğa da olmak, kapalı yerlerden uzak durmak ve sosyal alanlarda vakit geçirmek bu etkileri düzeltebilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat