Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Teraziler 30 Haziran - 6 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

852
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Teraziler 30 Haziran - 6 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Bu hafta çarşamba gününe kadar olan bölümde sosyal alanlarınız yoğunlaşırken, arkadaş ilişkilerinize ve eğlenceli konulara dönük olacaksınız. 

Terazi burcu haftalık yorum

Bu hafta çarşamba gününe kadar olan bölümde sizin için ağır ve zor konuları ele almak yerine, kendinizi iyi hissedeceğiniz yerlerde, arkadaşlarınızla görüşerek geçirmeniz daha faydalı olacaktır. Çalışıyorsanız bu güne kadar kendinize vakit ayırmaya gayret edin.

Öncelikle son 3 haftadır eğitim, hayata bakışınız, vizyonlarınızı etkileyen alanlarda gerileyen Merkür artık düzeliyor. Eğitim başta olmak üzere, kişisel gelişim, yurtdışı bağlantıları ve benzer konularda sizi bloke eden enerjiler rahatlıyor. 

Merkür rötardan çıkmasıyla hemen düzelmez. Gerilemenin ardından bir süre durağan pozisyonda kalır. Yani gerilemez ama ilerlemez de. 

Merkür'ün hayatınızda bir süredir kurduğu blokajı kalksa da, bu hafta boyunca ilerlemek ve sonuç almak adına etkiler sizin için halen zorlayıcı olabilir. 

Günlük rutinlerimizde oldukça önemli bir yer tutan Ay, bu hafta iki kez açısız, boşlukta ilerleyecek. 

Salı günü saat 14.00'dan çarşamba günü öğle saatlerine kadar boşlukta ilerleyecek olan Ay'ın etkileri, sizin adınıza hedefleriniz ve çevrenizle olan ilişkilerinizde etkin olacak. Bu aralığı günlük rutinlerinizle tamamlayın ama hiçbir konuda başlangıç yapmamaya çalışın.

Perşembe günü burcunuzda bulunan Mars ile ilişki gezegeni Venüs arasındaki güzel açı sizi daha ilgi çekici ve rahatlamış kılacak. 

Perşembe günü yolculuk planlamaları, seyahat organizasyonları, ilişkinizle ilgili görüşme ve buluşmalar adına destekleyici enerjiler var.

Cuma günü tekrar açısız etkilere geçecek olan Ay, Cuma günü saat 13.00'a kadar herhangi bir konuda girişim yapmamanızı ve başlangıçlardan uzak durmanızı gerektiriyor. 

Cuma öğleden sonradan itibaren burcunuza geçecek olan Ay, Mars ile yapacağı ortaklıkta sizi atak ve aktif kılacak. Hafta sonu pazar gününe kadar etkin olacak bu enerji, ilişkileriniz ve kişisel alanlarınızda daha aktif olmanıza destek verecek. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat