Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Teraziler 23 - 29 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

1,410
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Teraziler 23 - 29 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, pazartesi günü hassas etkileriniz mevcut. Haftanın ilk günü zor ve çetrefilli işleri ele almadan, gündelik konulara öncelik vermeniz doğru olur.

Terazi burcu haftalık yorum

Salı günü burcunuz yöneticisi Venüs'ün Ay ile yapacağı ortaklık, sizi romantik etkiler verirken, zihniniz ilişkilere ve duygusal hayatınıza odaklı olabilir. 

Diğer yandan salı gününden itibaren, duygusal olarak dalgalı ruh hali, ilişkinizle ilgili ani kararlara açık olmanız, daha önce fark etmediğiniz noktaların birden dikkatinizi çekmesi etkileri nedeniyle, duygusal hayatınız adına salıdan itibaren bu hafta boyunca gelgitli etkiler söz konusu. 

Bu hafta enerjiler özellikle ilişkinizle ilgili herhangi bir kararı vermenizi, adım atmanızı, sonlandırma veya başlangıç yapmanızı desteklemiyor. Bu nedenle daha çok izlemede kalın ve durumlara sağduyu ile yaklaşmaya çalışın. 

Diğer yandan özellikle lüks alışverişler, harcama potansiyelinin yükselmesi etkileri nedeniyle hafta boyunca alım satımlarınıza dikkat edin ve ihtiyacınız dışında alışveriş yapmamaya çalışın.

Çarşamba günü burcunuzdaki Mars ile Ay'ın yapacağı destekleyici açı, olaylara sağduyu ile ve çözüm odaklı yaklaşmanıza neden olacak. 

Perşembe günü sertleşen enerjiler, gerginliklere, çabuk parlamaya sizi açık hale getirecek. Özellikle yakın çevrenizle ilişkilerinize, kariyerinizde ve iş yerinizde olabilecek ani gelişmelere karşı sağduyulu olmalısınız. 

Perşembe günü işlerinizi ve yeni başlangıçlarınızı saat 15.00'a kadar halletmeye çalışın. 15.00'dan sonra Ay açısız enerjilere geçiyor ki, perşembe günü bitimine kadar yeni başlangıçlar ve önemli işlerin ele alınması sakıncalıdır.

Cuma günü gerçekleşecek Yeni Ay enerjileri, iş alanlarınızla ilgili yeni gelişmeler getirebilir. Yeni Ay enerjileri önünüzdeki kısa vadeli dönemde, işinizle ilgili alanlarda daha fedakar, yoğun, yaratıcı olmanızı sağlarken, iş tanımlarınız değişebilir. 

Hafta sonu özellikle cumartesi günü gökyüzünde sert etkiler söz konusu. Aile, kariyer, ev alanlarınız, gayrimenkul, kişisel konularınız gibi önemli noktalarınızı tetikleyecek etkiler, bugünü dikkatli ve sakin geçirmenizin önemli olacağını göstermekte. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat