Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Teraziler 21 - 27 Temmuz 2014 haftası neler yaşayacak?

1,355
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Teraziler 21 - 27 Temmuz 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, hafta ortasına kadar olan dönemde, özellikle pazartesi öğleden sonradan çarşamba öğleye kadar devam edecek süreçte, yabancılarla ilgili kontaklar, yurtdışı planları, uzun yolculuklarla ilgili organizasyonlar, ilgileniyorsanız, yayıncılık ve basım konuları hayatınızda aktive oluyor. Özellikle organizasyon ve iletişim alanlarında temponuz artacak. Bu süreçte zihinsel olarak fazla hareketli olabilir ve birçok konuyu bir anda çözme eğiliminde olabilirsiniz. Dinlenerek ve düzen içinde işlerinizi ele almaya çalışın.

Terazi burcu haftalık yorum

Burcunuzun yöneticisi Venüs'ün kariyer alanınızda Merkür ile yaptığı işbirliği size güzel sonuçlar getirebilir. Bu hafta perşembe ve cuma günleri iş anlaşmaları, kontaklar, iş planlamaları açısından son derece verimli olacak. Ancak acele ile ve düşünmeden adım atmayın. 

Güneşin bu hafta burç değiştirerek Aslan'a geçmesiyle ve bu alanda Jüpiter ile yapacağı işbirliği, sizin adınıza hem haftayı, hem de önümüzdeki yaklaşık bir aylık süreci hedefleriniz ve planlarınız adına verimli ve fırsatlara açık geçirmenize olanak sağlayacak. Bu dönemde sizin için önemli insanlarla tanışabilir, mevki sahibi kişilerden veya otoritelerden destek alabilirsiniz. 

Uzun süredir bekleyen planlarınız adına güzel gelişmelere dönük bir süreç yaşayacaksınız. 

Hafta sonu gerçekleşecek Yeni Ay, vereceği etkileri daha çok önümüzdeki hafta algılamanızı sağlayabilir. Yeni Ay sosyal çevre ve önemli kişilerden gelecek destekler adına size yeni fırsatlar sunacak. Ancak bu dönem rehavete kapılmadan planlı ve stratejik hareket etmeniz şansınızı daha iyi kullanmanızı adına önemli.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat