Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Teraziler 19 - 25 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,231
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Teraziler 19 - 25 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burçları, bu hafta rötar hareketini tamamlayacak olan Mars, Mart ayından bu yana burcunuzda gerilerken, sizi daha gergin yapmış ve kişisel konularınızda birçok sıkıntı ile sizi yormuştu. 

19 - 25 Mayıs 2014 haftasında Terazi burcu

Salı gününden itibaren ileri harekete geçecek olan Mars, genel olarak ele aldığınız konulardaki duraksamaları düzeltiyor. Bir süre daha burcunuzda konaklayacak olan gezegen artık sizi daha aktif ve mücadeleci etkilerle hızlandıracak.

Diğer yandan çarşamba gününden itibaren de İkizler burcuna geçecek olan Güneş, özellikle eğitim, kişisel gelişim, yurtdışı bağlantıları, yabancı kültürler, yolculuklar, akademik alanlar, basın ve yayıncılık, turizm, ihracat gibi alanlarla uğraşıyorsanız, bu konularda öne çıkmanızı, kendinizi daha rahat ifade etmenizi sağlayacak. Ve yine bu konularda hayatınıza ivme kazandıracak.

Perşembe ve cuma günü Balık burcunda ilerleyecek olan Ay, hizmet alanları, sağlıkla ilgili işlerle uğraşıyorsanız özellikle tıbbi konularda sizi destekliyor. 

Diğer yandan hastane ve sağlık kontrolleri yaptırmak, halletmeniz gereken bir doktor veya sağlık işinizi sonuçlandırmak adına enerjiler destekleyici. Ancak bu günlerde ayaklarınız ve ayak sağlığınıza dikkat edin ve konularda girişimlerde bulunmayın.  

Hafta sonu eşiniz, partneriniz, ikili ilişkilerinizle ilgili alana yerleşecek olan Ay, karar veremediğiniz bir alanda eşinizden veya partnerinizden destek alabileceğinizi gösteriyor ancak Mars, Ay karşıtlığı nedeniyle oluşacak keskin enerjiler, diyaloglarda dikkat edilmesi gerektiğini de vurgulamakta. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat