Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Teraziler 11 - 17 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,881
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Teraziler 11 - 17 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, pazar günü gerçekleşen Dolunay, sizi ilişkileriniz, çocuk konusundaki kararlar açısından yeni gelişmelere açık tutacak. İlişkilerinizde tamamlanmalar yaşayabileceğiniz gibi, beraberliklerinizde ne istediğinizi bu dönemde daha fazla sorgulayacaksınız. 

Terazi burcu bu hafta

Bu hafta çarşambaya kadar olan dönemde iş alanlarınızda fedakarca çalışabilir, duygusal adımlar atabilirsiniz. Bu süreçte gereksiz iş yükü almaktan, üzerinde düşünmeden söz vermekten kaçınmanız doğru olur. Bu dönemde yardım olsun diye attığınız bir adım veya paylaşım, sonradan göreviniz haline gelebilir. 

Duygusal konulardaki taşlar daha çok çarşamba gününden itibaren Ay'ın karşıt burcunuza geçmesiyle yerine oturuyor. Haftanın ilk bölümü kırılgan ve hassas olacağınız enerjiler, hafta ortasından itibaren daha cesur olmanıza olanak sağlayacak. 

Cuma günü Ay burç değiştirirken özellikle ilişkileriniz, eşiniz veya partnerinizle ilgili ortaklaşa yürüttüğünüz konulara yönelmek durumunda kalabilirsiniz. Bu süreçte koşulları fazla zorlamamak doğru olacak. 

Cuma gününden itibaren beslenme düzeninize de dikkat etmek doğru olur. Yağlı ve ağır besinler har zamankinden daha fazla yağ depolamanıza sebep olabilir. 

Sevgili Terazi burcu, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat