Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcunun 2017 yılında aşk hayatı nasıl olacak?

1,683
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcunun 2017 yılında aşk hayatı nasıl olacak?

Sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi olanlar,

2017 yılında ilişkiler ve aşk hayatınız açısından daha eleştirel ve görmeniz, anlamanız gerekenler yüzleşmeler içinde olacağınız bir süreç var. Evlilik, ilişkiler, duygusal bir ilişkiden beklentileriniz gibi majör konularda bakış açınız değişerek, kendinizi yenileme sürecinden geçeceksiniz. Devam eden ilişkinizde birlikteliğinizdeki yerinizi daha fazla sorgulama ve karşı tarafın duygularını anlamaya çalışmaya eğilimli olacaksınız. 

Bu detaylandırma devam eden ilişkinizde partnerinizle çatışmalara veya sizin ilişkiyi fazla zorlama eğiliminde olmanıza neden olabilir. Bu sene birliktelikler açısından kendi çizgilerinizi daha net görmek ve belirlemek önemli iç güdülerinizden birisi olacak. Özellikle Venüs gerilemesi dönemi olan 4 Mart ile 15 Nisan arasında partnerinizle var olan eski sorunları detaylandırma eğiliminiz artacak. Duygusal ihtiyaçlarınızın arttığı bu süreçte, karşı tarafın bunu ne kadar anladığını sorgulama yönelebilirsiniz. 

Gerileme hareketi nedeniyle uzun süre aynı burçta konaklayacak olan Venüs, bu alanda sizin hassasiyetlerinizi öne çıkararak ve kendinizi duygusal olarak dalgalı hissetmenize neden olabilir. Bu yıl Şubat ile Haziran arasında ilişkiler açısından tek düze olmaktan uzak, dalgalı ruh haliniz nedeniyle, bu süreçte ilişkiler adına önemli ve radikal kararlar almamaya çalışın. 

Mart ve Nisan aylarında karşı burcunuza geçecek olan Mars etkisiyle, eşiniz, partnerinizle ilişkilerinizde kırılma noktalarınız kuvvetli durmakta. Bu sürece eşlik edecek olan Venüs gerilemesi, eski konuları yeniden gündeminize getirebilir. 

9 Nisan ile 3 Mayıs arasında gerçekleşecek Merkür gerilemesi karşı burcunuzda oluyor ki bu alan ilişkiler, evlilik ve her türlü ikili ilişkinizde eski sorunların yeniden gündeminize gelmesi, eski ilişkilerin veya görüştüğünüz kişilerin karşınıza çıkması açısından aktif olacak. Yeni bir birlikteliğe başlarken temkinli olmanız gereken bu aralıkta, var olan ilişkileriniz adına Mars'ın da tetiklemesiyle gerginliklere yatkın olabilirsiniz. Bilhassa Nisan ayı, özellikle ikili ilişkilerde iletişim kurarken özenli olmanız gereken bir süreç olacak. Haziran2dan itibaren ilişki ve aşk alanınızı daha net görmek mümkün olacak. 

Bu yıl ilişkiler adına Eylül ayından itibaren şans sizinle olabilir. Sonbaharla başlayan döngüde, duygusal hassasiyetler ve gelgitleriniz düzene girerek, yürüyen veya yeni başlayan ilişkiler adına güzel gelişmeler yaşayabileceksiniz. 

12 Eylül'le birlikte başlayan yeni döngünüzde bu sene sonbahar aylarında sürpriz bir ilişki veya evlilik kararı çıkabilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat