Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcunu 2017'de para ve kariyer alanında neler bekliyor?

964
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcunu 2017'de para ve kariyer alanında neler bekliyor?

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar,

2017 yılının ilk yarısını maddi konularda temkinli geçirmeniz, riskli yatırımlar yaparken iyi düşünmeniz gerekmekte. Kredili alımlar, ev veya araba gibi lüks alımlarda gelir gider dengelerinizi iyi ayarlamanız doğru olacaktır. Düşünmeden ve plansız hareket etmemeniz bilhassa yılın ilk yarısı önemli diyebilirim.

Nisan ayındaki Merkür gerilemesi karşı burcunuzda ve ortaklı alanlarınızda gerçekleşecek. İş ortaklıklarınız, proje çalışmalarınız, ekiple yürüttüğünüz işler ve yabancı ülkelerle olan kontaklarınızla, ticari bağlantılara 9 Nisan ile 3 Mayıs arasında dikkat etmeniz ve girişimlerinizi bu aralıkta iyi planlamanız gerekmekte. Geçen seneden başlayan işler, ortaklık düşünceleri, yarım kalmış iş ve projeler açısından bu aralık faydanıza çalışmakla birlikte, yeni oluşum ve anlaşma, sözleşmelerde dikkatli olmanız yerinde olacaktır. 

Kazançlar ve gelirleriniz açısından Ağustos döneminde gerçekleşecek Merkür gerilemesi yine etkili olacak ki gelir gider dengelerinizi 13 Ağustos ile 5 Eylül arasında iyi planlamalısınız. 

2 Mart'ta karşı burcunuza geçecek olan Mars ile ticari konular, ticari bağlantılar, yurtdışı kontakları hareketleniyor. Anlaşma ve sözleşmelerde 2 Mart ile 13 Nisan arasında öncülük edebilir, önemli girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu aralık 2017 içinde kariyeriniz açısından hareketli ve aktif zamanlara işaret etmekte. 

Eylül başından itibaren kariyer alanınıza geçecek olan Mars, 15 Ekim'e kadar olan döngüde ve Eylül boyunca iş alanlarınızda, toplumsal konularda, statünüz ve mevkiinizle ilgili konularda sizi etkin kılacak. Bu yıl iş ve parasal konularda Eylül ve Ekim ayları yoğun bir temponuz olacak ve sonuç alacaksınız. 

Bu yılın tutulmaları kariyer ve parasal konularda önemli gelişmeler yaşamanıza olanak sağlayacak. İlk tutulma serisi 11 ve 26 Şubat'ta gerçekleşirken, 26 Şubat'taki Güneş tutulması kazançlar ve hedeflerinizle bağlantılı aktivasyon getirecek. Bir süredir toparlamaya çalıştığınız işleriniz adına tamamlama yaşanabilir ancak Şubat tutulmalarının etkileri Mart ve Nisan'a da yayılacak ve yılın ilk döngüsü yatırımlar ve girişimler adına tedbirli olmanızı da aklınızda tutmanızı gerektirmekte. 

Ağustos tutulmaları ise daha çok Eylül ve Ekim aylarına vereceği etkilerle Jüpiter desteğini de alarak iş, kariyer ve parasal konularda açılımlarınızı sonbaharla birlikte daha rahat yaşamanıza olanak sağlayacak. 

Bolluk ve bereket içinde bir sene geçirmenizi temenni ederim. Sevgilerimle...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat