Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu Şubat 2016'da neler yaşayacak?

2,060
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu Şubat 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu ve yükseleni Terazi olanlar,

Öncelikle Terazi burcu için tüm diğer burçlarda olduğu gibi zor bir Ocak ayıydı. Yuvada ciddi bir hareketlilik vardı. Şubat ayında yuva alanındaki hareketlilik hali hazırda devam ediyor. Çünkü her ne kadar Güneş buradan ayrılsa da Merkür ve Venüs hâlâ yuvada. Fakat Ocak ayındaki baskı yok. Dinlenme, alışma, toparlama döneminde olduğunuzu söyleyebiliriz. 

Merkür haritanızda iç dünyanızı anlatıyor. Bir diğer yandan da uzaklarla ilişkili. Uzak akrabalarla ilişkileri, aynı zamanda seyahatlerinizi yönetiyor. Bu anlamda bu tür alanlarda gelişmeler olabilir. Bu alanlardaki hareketlilik ayın ilk haftalarda dikkat çekiyor. 

Özellikle Kova burcunda ilerleyen Güneş ile 8 Şubat'ta Kova burcunda gerçekleşecek yeni ay arasında dost bir enerji var. Özellikle Şubat'ın ilk haftasının sonuna doğru motivasyonunuz artıyor. Daha keyfi seyahatler yapabilirsiniz. 

14 Şubat'ta Merkür, 17 Şubat'ta da Venüs geçiş yapıyor Kova burcuna. Bu geçişler ile birlikte de neşeniz artabilir. Anne ya da baba olmayı planlıyorsanız, Venüs'ün geçiş yapacağı bu dönemde çocuk sahibi olma fırsatı yaşayabilirsiniz. Varsa, çocuklarınızla ilişkilerinizde de avantajlı durumlar söz konusu. İletişiminiz çok daha akışta olacak, iyi bir denge sağlayacaksınız.

Venüs'ün varlığı bir diğer yandan özellikle kalbiniz boşsa bir anda aşkı getirebilir, var olan aşk hayatınız iyi yönde ilerleyebilir. 

Şubat'ın genel etkisi motivasyon artırıcı. Evdeki temponuz azalıyor ve artık siz de biraz eğlenceye zaman ayırabiliyorsunuz. 

Şubat ayında parasal konular

Mars, kaynaklar alanınızda ilerliyor. Bu ay hem para harcayacak, hem de para kazanmak için efor göstereceksiniz. Daha stratejik olacaksınız. Çünkü Mars Akrep burcunda yönetici enerjide. Bu da sizi önemli kazançlar için girişimci ve kararlı kılacak. Sadece Kova yıldızları ile Akrep yöneticisi ile arasında biraz gergin enerjiler olacağı için özellikle yeni ayda etkili olacak bu durum. Dolayısıyla biraz baskı var. Ancak sizin burcunuzda Kova yıldızları ile çok dost etkiler olduğu için buradaki gergin enerjiyi çok daha rahat atlatacaksınız.

19'unda Güneş Balık burcuna geçiş yapacak. Bu da sizin günlük temponuzdaki hareketliliği artırıyor. Çalışma koşullarınız, konforunuz daha önemli hale gelecek. Bu dönemde, 19 Şubat sonrasında angarya işleriniz artabilir. 

22 Şubat'ta Başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Bu da sizi iç dünyanıza yöneltecek. Bir miktar izolasyon gerekebilir, dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Dolunayı yaşayacağımız hat biraz sağlıkla ilgili konuları tetikleyebilir. Bu anlamda biraz da kendinize bakmanız iyi olabilir. Ay sonuna doğru özellikle vitaminlerinizi aksatmamalı, aynı zamanda işlerinizi ertelememeli, bir anda yoğunluk yaratacak sıkışıklıklara karşı tedbirli olmalısınız. Dolunay da 22 Şubat olacak.

Mart ayında önemli tutulmalar olacak. Şubat ayı, Mart kadar baskılı değil. Sizler için de özellikle daha keyifli, neşeli. 

Şubat ayında sağlığınıza dikkat edin. Bir sonraki ayda görüşmek üzere, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat