Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu Ocak 2016'da neler yaşayacak?

3,925
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu Ocak 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi olanlar, 


2016'nın ilk ayından merhaba. 5 - 26 Ocak tarihleri arasında bir Merkür retrosu gerçekleşiyor. Bu yuva alanınızı etkiliyor. Aileniz, eviniz, evdeki yerleşiminiz önem kazanacak. Ayrıca çekmece, dolap, düzenlenmesi gereken ne varsa bu aralıkta halledin. Kökleriniz, aileniz ile ilişkileriniz ile ilgili konularda dikkatli olun, yanlış anlaşılmalara karşı daha net olun. Aile büyükleri ya da eşinizle önemli bir karar alabilirsiniz. 

Venüs 23 Ocak'a kadar Yay burcunda. Ardından Oğlak burcuna geçiyor. Bu, yuva anlamında iyi etkiler demek. Özellikle 23 Ocak'a kadar iletişim alamında olumlu etkiler var. Seyahat fırsatları söz konusu olabilir bu döneme kadar. 

Mars 3 Ocak'ta Akrep burcunda yol almaya başlayacak. Hem kazanç anlamında avantajlar var ancak masraflarınız da artabilir. 20 Ocak'ta Kova burcuna geçiş yapacak Güneş'in size son derece pozitif etkileri var. Bu hem aşk hayatı hem de evdeki ilişkileriniz adına olacak. Üzerinizdeki baskı kalkacak. 

24 Ocak'ta Aslan burcunda bir dolunay var. Arkadaş çevreniz, sosyal ortamlarınız, bireysel olarak kendinize zaman ayırmanız daha önemli olacak, bu anlamda farkındalıklar artacak. Dolunay dönemi aynı zamanda kariyerden elde ettiğiniz gelirler anlamında avantajlar getirir. Ama Mars ay genelinde size para harcatacak. Bu anlamda harcamalarınızda daha kontrollü olun.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat