Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu kadınının çekici yönleri nelerdir?

862
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu kadınının çekici yönleri nelerdir?

Tatlı gülümsemesi, ilgi odağı olmayı başaran hareketleriyle terazi kadınları her dem çevrelerinde bir erkek gurubu oluşturmayı başaracaklardır. Dolayısıyla bu kadınların öncelikle mantığına sonra da görsel zevklerine hitap etmeyi başarmanız gerekmektedir. 


Terazi kadınını hayatınızda tutmak istiyorsanız onunla sohbet etmeli, onunla ben değil biz demeyi başarmalısınız. Terazi kadınıyla birlikte sosyal hayatın içerisinde sinemaya, tiyatroya, entelektüel yaklaşımlara birlikte hareket etmeniz ve birlikte sosyalleşmeyi başarmanız gerekmektedir. 

Popüler olmayı seven bu kadınların hayatında yer etmek istiyorsanız öncelikle sosyal çevreniz ve arkadaş çevreniz çok önemlidir. Birlikte sosyalleşmeyi başarmanız ve birlikte hareket etmeyi öğrenmeniz gerekmektedir. 

Bu kadın kaba-saba davranışlardan hoşlanmayacak, genelde temiz, titiz ve güzel yaklaşımlardan hoşlanacaktır. Ona her zaman güzel sözler söyleyin, güzel hediyeler alın ve ona her daim ne kadar güzel olduğunu tekrarlayın. Terazi burcu kadını ile mutlu bir beraberliğin en önemli ipuçları bunlardır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat