Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu erkeğinin olumsuz yönleri nelerdir?

1,778
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu erkeğinin olumsuz yönleri nelerdir?

Terazi burcu erkeği meraklı, entelektüel, güzelliklere aşık yapıdadır. Terazi burcu erkeği flört etmeyi ve değişik insanlarla tanışmayı, değişik ortamlara gitmeyi ve sosyalleşmeyi çok sever. Hayatında en büyük handikabı tek bir kişiye bağımlılıktan kaçmasıdır. Çünkü kararsızlık sorunu vardır. 


Kararsızlıkla ilgili problemlerini halletmek noktasında denge bulması gerekmektedir. Karşılarındaki insanlara aşırı değer veren, ilişki yaşamaya meraklı yapısı onun farklı deneyimler yaşamasına, farklı insanlarla sürekli sosyalleşmesine sebep olacaktır. Oysa ki bu uzun süreli bir ilişkinin ortaya konmasında ciddi sorunlar ve sıkıntılar yaratacaktır. 

Terazi burcu erkekleri çocuklarıyla olan ilişkilerinde sorumluluk almaktan kaçan yapıdadır. Sorumluluk almaktan kaçan ve sürekli eğlenen ve çocukça yaklaşmaları çocukların onları disiplinli görmelerini ve saygı duymalarını engelleyecektir. Bu noktada çocuklarıyla sorumluluk alarak ilgilenmeleri çok önemlidir. Terazi burcu erkeklerinin hayatlarında öğrenmeleri gereken en önemli şey hayatın bir eğlence olmadığıdır. Ben yerine biz demeyi öğrenmeli, bir ilişkinin sorumluluğunu ve düzenli sürdürmenin önemini kavramaları gerekmektedir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat