Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu Ağustos 2015'te neler yaşayacak?

1,437
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu Ağustos 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu, burcunuz yöneticisi Venüs Ağustos ayı boyunca gerilemeye devam ediyor. Bu etki özellikle ilişkilerinizle alakalı beklentileriniz, yapmak istedikleriniz ve hedefleriniz adına sizi tekrar yapılanmaya zorlayabilir. 

Aşkta bakış açınızın değişebileceği bir dönem söz konusu. Venüs gerilemesi döneminde bir ilişki adına karar almak doğru değildir çünkü sonradan fikriniz değişebilir. Ağustos ayı boyunca hem sosyal ilişkileriniz, arkadaşlarınızla ilgili konular, hem de ilişkilerde ve aşk adına yapmak istediklerinizi planlamak doğru olacaktır ama adım atmak için ayı bekleyerek geçirmek daha uygun. 

Yine bu ay eski bir aşk, eski bir sevgili yeniden gündeminize oturabilir. Duygusal ve zihinsel olarak karışık hissetmenize neden olacak aylık etkiler, bilhassa duygularınızı abartmadan, takıntı haline getirmeden kendinizi dengede tutmanın önemli olacağına işaret etmekte. 

Bu dönemi agresif adımlar yerine, ilişkiyi gözden geçirme ve sizi zorlayan veya toparlamanız gereken konuları düşünerek geçirmek daha doğru olacaktır. Ayrıca ağustos ayı boyunca sağlığınızda hormon değerlerinize, idrar yollarına, şeker dengelerinize, insülin direncinize önem vermek yerinde olacak. Bu süreçte tatlıyı beslenme düzeninizden uzak tutmak doğru olur. 

7 Ağustos'tan itibaren burç değiştirecek Merkür, zihinsel olarak sizi bu ay boyunca yorabilir. Aklınıza daha önce gelmeyen fikirleri aniden bulmak adına uygun olan enerjiler, sinir sisteminizi zorlayabilir. Bu ay dedikodulara, hakkınızda çıkabilecek asılsız haberlere karşı da dikkatli olmak doğru olacak. Düşmanlarınıza veya rekabet ettiğiniz kişilere karşı tedbirli olun.

Jüpiter'in burç değiştirmesiyle 11 Ağustos'tan itibaren çalışma alanlarınızda yurtdışı bağlantıları, yabancılarla ilgili konular öne çıkacak. Detayda kaybolmayın ve planlı olmaya gayret edin. 

Bu ay dikkat etmeniz gereken tarihlere değinecek olursak, 13 Ağustos civarı sosyal çevreniz ve arkadaşlarla ilgili konularda hassasiyetler artıyor. 

21 - 22 Ağustos tarihleri ise maddi konulara özen göstermek, bankacılık ve kredili işlerinizde akılcı olmak gerektiğini vurgulamakta. 

Sevgili Terazi burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat