Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 7 - 13 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

1,608
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 7 - 13 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu ve yükseleni Terazi olanlar, 


Çok önemli ve kritik bir haftadasınız. Pek çok etki aynı anda sizi ilgilendiriyor. Perşembe gününe kadar yakın çevreniz ile ilgili düşüncelerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Yeni sözleşmeler, anlaşmalar yapabilirsiniz. Tanınma, reklam yapma yönünde önemli adımlar atacaksınız ama perşembeden itibaren bütün düşünceniz ev, aile ve yuvanız olacak. Ancak bu alanda da sert etkiler söz konusu. Ailenizle bir yandan uzlaşmacı düşünceler oluşturup onlarla problemlerinizi çözüyor olacaksınız, bir yandan da Mars, Uranüs ve Plüton arasındaki açı nedeniyle çok agresif ve sinirli davranabilecek, yıkıcı bazı durumları tolere edemeyeceksiniz. Kimi ayrılıklar için birilerini suçluyor olacaksınız. Bu anlamda dikkatli ve tamamen politik davranmanız gerekiyor. 

Cuma günü Yay burcunda gerçekleşecek yeni ay ile sunum, yeni ay, reklam ve tanıtım programlarını başlatabilirsiniz. Bu anlamda çok güzel bir hafta çünkü pazartesi gününden itibaren tüm bu yenilikleri başlatma, tanınmanız söz konusu. Ancak negatif düşünme eğiliminiz bu anlamada bazı şansızlıkları kendinize çekmenize yol açabilir. Hafta boyunca olumsuz düşüncelerden, kendinize güvensizlikten, inançsızlıktan uzak durmalısınız. Yakınlarınızın bazı sağlık problemleri ile de ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Ama yine de tüm bir hafta boyunca gözünüz, kulağınız yeniliklerde olmalı. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat