Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 6 - 12 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

1,198
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 6 - 12 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, 

Öncelikle Merkür artık burç değiştirdi ve Yay burcunda ilerlemeye başladı. Merkür'ün Yay'a geçmesi ile beraber iletişim trafiğiniz yükseliyor. Yakın çevre ilişkileriniz bu dönemde gündeme gelebilir. Bir eğitim programına kaydolabilirsiniz. Yakın çevre seyahatleri söz konusu olabilir. Hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgilere bu dönemde kavuşabilirsiniz. Kardeşleriniz, kuzenleriniz ve yakın akrabalarınızla beraber bilgi alışverişinde bulunacağınız bir dönemdesiniz.

8 Kasım Çarşamba günü Venüs burç değiştirerek Akrep burcuna geçiş yapıyor ve orada ilerlemeye başlıyor. Venüs'ün Akrep'e geçmesi ile beraber parasal ve maddi konularda gelişmeler olabilir. Para ile ilgili beklediğiniz haberlere ulaşabilirsiniz veya bu beklentilerinizi karşılamak adına yeni girişimler yapabilirsiniz. Güneş, Venüs ve Jüpiter'in aynı anda Akrep'te olması özellikle parasal konularda size büyük şanslar getirecektir diyebiliriz. 

6-12 Kasım 2017 Haftası Terazi Burcu İçin Ay Takvimi
- Pazartesi günü Ay'ın İkizler burcunda olduğunu görüyoruz. Sosyal medyada aktif olabilirsiniz. Görüşlerinizi insanlarla net bir şekilde paylaşmak isteyeceksiniz. 
- Salı ve çarşamba günü Ay'ın Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte kariyeriniz ile ilgili birtakım gelişmeler olabilir. 
- Perşembe, cuma ve cumartesi akşam saatlerine kadar Ay, Aslan burcunda olacak. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında kendinizi ön plana çıkaracağınız ve mutlu hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. 
- Cumartesi akşamı Ay, Başak burcuna geçecek ve Pazar günü de Başak'ta olacak. Ay'ın Başak'a geçmesi ile birlikte geri plana çekilerek çevrenizde gelişen olayları gözlemleme fırsatı bulacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat