Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 5 - 11 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

630
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 5 - 11 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi  olanlar,

Haftaya kendinizle ilgili konuları değerlendirirken karasızlıklarla dolu, netleşemediğiniz dağınık bir enerji ile başlıyorsunuz ancak merak etmeyin, bu o kadar fazla sürmüyor. Aynı günün akşamı birden enerji değişiyor. Siz ise maddi konularınızı yoluna koymaya çalışırken derin hesaplamalar peşindesiniz. Zaten Başak burcundaki stelyumla kendinizle baş başa gayet huzurlu zamanlar geçirebildiğiniz bir zaman dilimindesiniz. Kendinizi duygusal olarak ifade edebiliyorsunuz. Rahat akışın olduğu bu  günü mutlaka değerlendirecek planlar yapmalısınız.

Hafta ortasında Ay'ın Yay burcuna geçmesiyle birlikte iletişim, yakın çevre veya kardeşlerinizle ilgili meselelerde biraz sıkılsanız da Venüs'ün Terazi'de olması sizin imdadınıza yetişiyor. Ama siz yine de akrabalarınızla veya kardeşlerinizle gerilmemeye, özellikle de sözlerinize dikkat edin.

Haftayı evinize yuvanıza odaklanarak bitireceksiniz. 

Bu haftanın en önemli olayı hafta sonunda. Sevgili Teraziler, son bir senedir sizin 12 evinizde seyahat eden Jüpiter size bir iç huzur veriyordu ve sanki bir el sizi kötülüklerden koruyordu ama şanslar pek de gözükmüyordu ve şansın size akmasının zamanı geldi. Şansın her daim sizinle olduğu harika bir yıl bekliyor sizi. Çok güzel gelişmelerin olmasını diliyorum sizin için.

Sevgiyle kalın, esen kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat