Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 30 Ekim - 5 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

1,704
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 30 Ekim - 5 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, 

Bu hafta Mars ve Venüs, halen sizin burcunuzda ilerliyor. Kendi yaşamınızla ilgili siz kendiniz inisiyatif alarak hareket edeceğiniz bir dönemdesiniz. İkili ilişkiler, ortaklıklar gündeme gelebilir.  Bu dönemde partnerinizle ilgili bazı sorumluluklar alabilirsiniz. beraber hareket ettiğiniz insanlarla daha mutlu olacağınız ve başarı elde edeceğiniz bir dönemdesiniz. Zaten güzelliğinizle de insanlar arasında fark yaratıyorsunuz. Yeni ilişkilere bu dönemde açıksınız. 

Merkür, Akrep burcunda ilerliyor. Parasal ve maddi konularda gelişmeler olabilir. Daha fazla gelir elde etmek adına yeni projeler üretiyorsunuz. Para kazanmak adına çevrenizden bazı insanlar da size yeni fikirler getirebilir. 

4 Kasım 2017 Cumartesi günü Boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek. Dolunayın etkisi ile özellikle parasal ve maddi konularda birtakım gelişmeler olacaktır. Para kazanmak adına size yardımcı olacak birtakım insanlar olacak veya para kazanmak adına attığınız adımların sonuçlarını göreceğiniz bir dönemdesiniz. Maddi konularda size yardımcı olmayan birtakım eylemlerinizin son bulacağı bir dönemde olduğunuzu da söyleyebiliriz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat