Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 26 Ekim - 1 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

1,507
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 26 Ekim - 1 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu ve yükseleni Terazi olanlar, 


26 Ekim Pazartesi günü Ay'ın Koç burcundaki hareketi ile yoğun bir haftaya adım atacaksınız. Kendinizi ifade etmekte zorluk çekmeyecek, Mars'ın Uranüs ile yaptığı açı sayesinde işlerinizi tam anlamı ile bitirebileceksiniz. 

Eviniz ya da sosyal hayatınız ile ilgili sevginizi, ilginizi ve düşüncelerinizi çok rahat ortaya koyabileceğiniz bir haftadasınız.

29 Ekim Perşembe gününden itibaren Ay'ın İkizler burcundaki hareketi ile sevdiklerinizle paylaşımcı yanınızı artıracak. Bu dönemde sevdiğiniz insanların sırlarına ortak olacak, sorumluluk alacaksınız. 

Çevrenizdeki insanların bencilliklerini bu dönemde daha çok görüyorsunuz. Evli Teraziler eşinin kendi ailesi ve varsa kardeşleri ile ilgili aldığı kararları onaylamayabilir.

Tedbirli, kontrollü ve dengeli davranmaya çalışıyorsunuz. Özellikle 26 Ekim haftası ile birlikte gökyüzünün öncü burçlardaki hareketi sizi geleceğiniz ile ilgili planlarınızı kısıtlamanıza yol açarken, bir yandan da gelecek kaygılarınızı bir şekilde çözeceğinize de işaret ediyor. Sevdikleriniz ile ilgili kaygılarınızı da dile getirmekten korkmayacaksınız.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat