Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 25 Eylül - 1 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

1,920
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 25 Eylül - 1 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, 

Güneş artık Terazi burcunda ilerlemeye başladı. Güneş'in Terazi burcuna geçmesi ile beraber bu dönede kendinizi ön plana çıkarmak adına güçlü dürtüler hissediyor olabilirsiniz. Daha fazla görünürsünüz, yetenek ve kabiliyetlerinizi daha fazla sergileyebiliyorsunuz. İnisiyatif, sorumluluk alabileceğiniz bir dönemdesiniz. 

Hafta ortasında 28 Eylül'de, Jüpiter ve Uranüs arasında bir karşıt açı mevcut. Uranüs Koç, Jüpiter ise Terazi burcunda. İkili ilişkiler, ortaklıklar gibi konularda ani, radikal kararlar alabilirsiniz. Sizi özgürleştirecek birtakım ilişkilere girebilirsiniz. Bu, şu anlama geliyor. Kendi isteklerinizi göz ardı etmeden karşı tarafla beraber hareket ederek size mutluluk getirecek ilişki nasıl yaşanması gerekiyorsa, bunu öğreneceğiniz bir haftadasınız. Bu nedenle, bugünlerde hayatınıza çıkan insanlarla dengeli ve uyumlu bir şekilde hareket ettiğiniz takdirde, ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilik gibi konularda başarı yakalayabileceğiniz bir dönemdesiniz. 

30 Eylül Cumartesi günü Merkür de Terazi burcuna geçiyor. Yaşamınız hızlanacak ve hareketlenecek. Hayatınızdaki olaylara ve konulara pratik çözümler bulacaksınız. Yaşamınızla ilgili hangi konu ile ilgili olursa olsun, beklediğiniz haberler varsa, bu haberlere ulaşacağınız bir haftaya başlıyorsunuz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat