Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 24 - 30 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

686
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 24 - 30 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar,

Ay Aslan'da ve Ay Uranüs üçgeni ile haftaya başlıyoruz. Sosyal ortamlarda sıra dışı birisiyle tanışıp görüşmeye başlayabilirsiniz.

Merkür Akrep burcuna geçiyor. Parasal, finansal mevzularınızda bilgiler biraz daha ketum akacak.Bilgiye açıkça ulaşmak biraz zor bu zaman diliminde. Merkür Güneş ile kavuşum yapacak. Mental enerji tavan yapacak. Harika fikirler olabilir ama evet demeden önce biraz beklemekte fayda var.

Hafta ortasında Ay Başak'ta biraz kendi içinize çekileceksiniz. Kendinizle başbaşayken Ay'ın Merkür ve Güneş ile olumlu açılarıyla net, anlaşılır, elle tutulur şekilde düşüneceksiniz.

Bu haftanın uyarısına gelince; Venüs Neptün karesi kesinleşecek ve Ay'la tetiklenince biraz gerçek diye sunulan şeyin, kardeşinizle halledeceğiniz bir iş olabilir örneğin, bu konulardaki detayların gerçek olup olmadığını iyi değerlendirmeli; eğer emin değilsek zaman veya para harcamamız gereken durumları iyi analiz etmeliyiz.

Kesinleşen Venüs Jüpiter olumlu açısı ile bu halledilecek iş sizinle çok ilgili ve siz çok fazla sahip olmak değil de ihtiyacınız kadarının yeteceğini düşünecek ve anlayacaksınız. 

Hafta sonunda ise bizi Venüs Satürn kavuşumu bekliyor. İletişiminizde, akraba ilişkilerinize mesafeliyiz, çizgimiz net ve bakış açımız klasik.

Haftaya Akrep burcunda bir yeni ay ile veda ediyoruz. Yatırım planlarınız varsa parasal konularınızda yapılandırma projesine başlayabilirsiniz. Yeni başlangıçlar dilerim.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere keyifle ve neşeyle kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat