Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 21 - 27 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

920
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 21 - 27 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar,

Haftaya plan program yaparak, kendi iç sesinizi dinleyerek başlamak istiyorsunuz. Ay Başak burcunda ve sizi kapalı yerlerde olmaya teşvik ediyor. Yalnız kalmak, meditasyon yapmak, ruhsal çalışmalarda bulunmak ve sıkıcı işlerinizi bir an önce bitirmek için sizi zorluyor. Jüpiter sizin burcunuzda sonuç olarak, her türlü konuda zaten şans sizden yana. İyimserlik , neşe, bolluk sizinle. 

Güneş Salı günü YAY burcuna geçiş yapıyor, bu da sizin komşularınızla, arkadaşlarınızla,  kardeşlerinizle olan iletişiminizi güçlendiriyor. Bir sürü insan çevrenizde olabilir bu haftadan itibaren. Kendinizi mutlu ve güvende hissedebilirsiniz, ayrıca yazı yazmak, bir bilgisayar programı oluşturmak, iletişim araçları sizler için ön planda olacaktır. 

Aşk konularında perşembeden itibaren Ay Terazi burcunda hareket edeceğinden, insiyatif almak kolaylaşacak, kendinize olan güveninizi toplayacak ve harekete geçmek isteyeceksiniz. 

Mars ve Jüpiter arasında oluşan üçgen açı yani uyumlu açı sayesinde sevdiğiniz kişi de iyimser ve anlayışlı bir tavırda olacak. Sosyalleşmek ve gezmek açısından değerlendirebilirsiniz.

Hafta sonu Jüpiter ve Plüton arasındaki olumlu açı ile güçlü kişilerden destek görebilir, değiştirmek istediklerinizi değiştirebilir, değer yargılarınızı gözden geçirebilirsiniz. Adil olmak sizin işiniz. Objektif bakış açınız size değer katıyor. 

Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat