Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 2017 yılında neler yaşayacak?

4,550
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 2017 yılında neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi olanlar,

2017 yılı boyunca gelir gider dengelerinize dikkat etmeniz ve masraflarınızı iyi kontrol etmeniz sizin adınıza hayli önemli olacak. Yurtdışı yolculukları, eğitim ve benzeri çalışmalar, kişisel gezileriniz, kişisel masraflarınız adına planlı olmak yıl boyunca iyi organize etmeniz gereken alanların başında gelmekte. 

Yakın çevreniz, arkadaşlar, kardeşler veya sizin için önemli yakınlarınızla ilgili konu ve işler nedeniyle kayıplar yaşamanız, zorlayıcı deneyimler edinmeniz söz konusu iken, sosyal alanlarınız, çevreniz, ait olduğunuz gruplarla ilgili yine önemli tecrübelere dönük bir sene olacak. Geçtiğimiz yıl boyunca aşk ve ilişkiler adına yorucu tecrübeler edinmiş, çocuklar, kişisel alanlarınız ve yakın çevrenizle ilgili durumları deneyimlemiş olabilirsiniz. 2017'de ilişkiler alanınızdaki hassasiyetler Eylül ayına kadar dikkatli olmanızı ve geçen yıldan aldığınız dersleri hayatınızda uygulamanız gerektiğini göstermekte. 

2017'de Eylül ayına kadar olan süreçte ilişkiler, aşk ve parasal konularda dikkatli olmak yerinde olacaktır. Eylül ayından itibaren Jüpiter'in desteğini daha net hissetmeye başlayacak ve şans etkilerinizden çok daha net faydalanabileceksiniz. Fırsatlar, teklifler, iş ve mesleki konularda açılımlar yılın ilk yarısı da karşınıza çıkacak ama önünüze çıkacak imkanları doğru şekilde kullanabilmeniz Eylül ayından itibaren daha mümkün görünmekte. 

Bu yıl tutulmalar sosyal alanlarınız, ilişkiler, aşk hayatınız, medya veya benzeri çalışma alanlarınızda sizi öne çıkararak geçen seneden bu yıla taşınan yarım kalmış işlerinizi bitirme olanağı sunacak. Bu süreçte Venüs'ün meslek alanınızda uzun süre yapacağı yolculuk, dikkatinizi yılın ilk yarısı aşk ve ilişkilerden ziyade mesleki konulara çevirmenizin faydalı olacağına işaret etmekte. Öğrenciyseniz veya çalışmıyorsanız bile, günlük hayatınızda hedeflerinize, düzenlemeniz çözmeniz gereken konulara adapte olarak 2017 ilk yarısını verimli ve planı kullanmaya çalışmanın faydanıza olacağına işaret etmekte. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat