Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 19 - 25 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

972
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 19 - 25 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi olanlar,

21 Aralık'ta Güneş burç değiştiriyor ve Yay'dan Oğlak'a geçiyor. Aile konuları sık sık gündeme gelebilir veya çevrenizde aile gibi gördüğünüz insanlar varsa, onlarla birtakım konular gündeme gelebilir, aile olmak adına, yuva kurmak adına girişimler yapabilirsiniz. Evinizde yenilenme ihtiyacı duyabilir, burası ile ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Tadilat yaptırabilirsiniz.

Bazı Teraziler taşınabilir, bazıları ise ilişkilerini evliliğe döndürebilirler. Yatırım yapmak; yeni bir ev, arsa, tarla gibi toprakla ilgili gayrimenkuller adına şanslı olduğunuz bir haftaya başlıyorsunuz. Bunu değerlendirebilirsiniz ancak unutmayın, bu hafta aynı tarihlerde Merkür de geri gitmeye başlıyor ve haftanın en önemli konusu bu. Aile büyükleri veya aile gibi gördüğünüz insanlar arasında geçmişten gelen bazı konular gündeme gelebilir, bunları halletmek adına önünüze bazı fırsatlar çıkabilir. Evinizde çözmeniz gereken birtakım problemler varsa, bunlar günyüzüne çıkabilir. Bunların farkına varacak, neleri düzeltmeniz gerektiğinizi göreceksiniz. 

Mars'ın Balık burcuna geçtiğiniz görüyoruz. Bir hobinizi, bir çalışmanızı işe çevirmek için güzel etkiler altındasınız. Uzun zamandır planladığınız bir iş girişimi varsa, kendinizi bunu gerçekleştirmek adına daha güçlü hissedebilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilir veya yanınızda çalışanlarla ilgili bazı konular olumlu olabilir ya da çalışanlarınızın da desteğini alarak çalıştığınız konuları zirveye taşıma fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat