Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 18 - 24 Nisan haftası neler yaşayacak?

1,493
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 18 - 24 Nisan haftası neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar,

Bu hafta sizler biraz dalgın başladınız haftaya ama ilerleyen birkaç gün içerisinde kendinize olan güveninizi yeniden kazanıyorsunuz. Gerçi zor bir haftaya giriyoruz bu hafta. Çünkü 17 Nisan Pazar günü gerçekleşen bir Mars retrosu var. 22 Nisan Cuma günü ise bir dolunay meydana geliyor. 

İlk önce Mars retrosuyla başlayalım. Aktif rol aldığımız, savaş verdiğimiz, mücadele ettiğimiz birtakım konular, yüksek enerjimiz bugün itibariyle biraz pasifize olabilir. Yeni seyler başlatmak için uygun bir zaman dilimi değil. Özellikle evlilik hanenizi yöneten gezegen olan Mars'ın retro dönemlerinde sizlere evlilik, söz, nişan gibi özel durumlar ile ilgili harekete geçmeyi tavsiye edemiyorum. Genel olarak Mars'ın geri hareketini yapacağı bölgeyse aslında su an için sizin iletişim hanenizde yer alıyor. Kardeşlerinizle, komşularınızla , yakınınızda olan arkadaşlarınızla aranızda bazı olaylardan kaynaklanan pürüzler olabilir.

Cuma günü olacak dolunay ise para hanenizde, maddi kazançlar alanında gerçekleşecek. Son dönemde fazla harcama yapmak zorunda kaldıysanız veya gereksiz yere alışveriş yaptıysanız ve bütçenizi kontrol edemediyseniz zorlayıcı etkiler söz konusu olabilir. Yeni kazanç konularında ise keskin bir bıçak gibi kesilecek işler var. Tabii her bitiş bir başlangıç temasından yola çıkarsak, hayatta her şeyin bir nedeni olduğunu unutmazsak bu süreyi gayet mütevazı bir şekilde, yapıcı olarak geçirebilir, kendi kendimizi boşuna üzmeyiz. 

Kendinize iyi bakın, sevdiğiniz kişiyle bol romantik yemekler yiyin ve bir sonraki hafta görüşünceye kadar hoşçakalın?

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat