Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 18 - 24 Haziran 2018 haftası neler yaşayacak?

539
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 18 - 24 Haziran 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burcu ve yükseleni Terazi olanlar,

Bu hafta gökyüzünde Su grubu burçlar arasındaki güzel açı devam ediyor. Merkür, Jüpiter ve Neptün arasında güzel bir açı var. Özellikle kariyeriniz ve işinizle ilgili birtakım konular gündeme geliyor. Kariyerinizde nerelerde başarılı olursunuz, bu konuda neler yapmanız gerekiyor, bilgi alışverişinide bulunuyorsunuz. Bu da size maddi kazanç olarak geri dönüyor. Neptün'ün de buraya güzel bir açısı var. Özellikle günlük rutin işleriniz, verdiğiniz hizmetlerde hayal gücünüzü gerçekleştirebileceğiniz bir haftadasınız. 

Hafta boyunca etkili olacak Venüs - Mars arasında bir karşıt açı mevcut. Özellikle sosyal çevre ve arkadaşlar arasında çok vakit geçiriyorsunuz. Arkadaşlarınızla çok fazla ilgilendiğiniz bu dönemde kendi isteklerinizi geri plana atıyor olabilirsiniz. Hem sosyal çevre ve arkadaşlarınız arasında vakit geçirip hem de kendi istekleriniz doğrultusunda hareket ederseniz; bu iki enerjiyi dengelerseniz başarıyı yakalayabilirsiniz. Yeni ilişkiler gündeme gelebilir. İlişkilerle ilgili yeni başlangıçlar yaşayacağınız bir dönemdesiniz. 

Perşembe günü Güneş, Yengeç burcuna geçiyor. Güneş'in Yengeç burcuna geçmesi ile kariyeriniz, işiniz ve sorumluluklarınız ile ilgili başarıyı gösteriyor. Bir terfi veya işiniz ve kariyeriniz ile ilgili bir gelişme gündeme gelebilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat