Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 17 - 23 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

653
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 17 - 23 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar,

Haftaya Ay Boğa'da borç kredi meseleleriyle ilgili bankalarla görüşürken başlayabilirsiniz. Ay sırayla Neptün ile sekstil ve Mars ile de üçgen yaptığından çalışma ortamınızdaki naifliği hissederken bir yandan da ev - aile yuva konularında girişimler planlıyorsunuz. Plüton'a akan enerji ile de kalıcı başlangıçlar yapmanız mümkün. 

Hafta ortasında ise Venüs Yay burcuna geçiyor. Venüs sizi temsil ediyor ve 3. evinizde. Yakın çevrenizi iletişiminizi etkileyecek hoş bir şekilde. Ay Boğa'dayken maddi konularla ilgilenirken Ay İkizler'e geçince birden modunuz değişecek ve kendinizi  uzak seyahat fikirlerinizi değerlendirirken bulacaksınız. 

Haftanın önemli olayına gelecek olursak özellikle ayın 19'una dikkat çekmek istiyorum. Oğlak burcunda Vega yıldızı etkili Mars - Plüton kavuşumu çok etkili. Ev, aile, yuva, ebeveynler ile ilgili alanda çok yoğun enerjiler var. Bu enerji doğru kullanılmazsa yıkacak türden. Özellikle evinizde güç mücadelelerine çekileceğinize söyleyebilirim. Önemli olan kibirli olmadan kendimizi bilmek. Ay - Satürn karşıtlığı da olduğundan bugün ekstra dikkat etmek gerekir. 

Haftayı Ay Yengeç burcunda kariyerinizle meşgul olarak geçireceksiniz. Güneş de Akrep burcuna geçmiş olacak. Ve önümüzdeki bir ay boyunca gündemimiz parasal konular olacak. Mutlu kazançlar dilerim.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere esen kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat