Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 16 - 22 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

881
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 16 - 22 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Terazi burçları ve yükseleni Terazi olanlar,

Kendi kendinizi telkin ettiniz. Şifalandırdınız, belki Polyanacılık oynadınız kendinizle. Hayatta sağlıktan başka hiçbir şeyin önemi yok. Bunu bir kez daha hatırladınız haftaya başlarken. İyi de ettiniz. Bence de sağlıktan başka önemli hiçbir şey yok. Sağlık olmazsa hiçbir şey olmaz, her şey boş olur. 

Salı günü Ay sizin burcunuza, Terazi'ye giriş yapıyor. Dinlenmiş ve huzurlu bir şekilde haftaya başlıyorsunuz. Artık her şeyi oluruna bırakma kararı aldınız. "Olduğu kadar, olmadığı kader" deyip geçmek isteyebilirsiniz. 

Bu hafta çarşamba günü biraz gergin. Sevdiğiniz kişiyle problemler olabilir. Onun ani bir kararı sizi üzebilir, endişelendirebilir. Belki iş değiştirmek veya yer değiştirmek isteyebilir. Bu durumda onunla karşıt görüşlerde olabilirsiniz ve yakın çevrenizden destek göremeyebilirsiniz. Herkes onu tutuyor, size kimse hak vermiyor hissine kapılabilirsiniz. Ay'ın Plüton'la bir kare açısı ve Uranüs'le karşıt açısı olacak aynı gün içinde. Duygularda yıpranmalara meyil verebilir. 

Pazar günü ise güne dolunayla başlıyoruz. Yay burcundaki dolunay sizin iletişim alanınızı etkiliyor. Sevdiğiniz kişiye kızıp acısını en yakınınızdan, kardeşinizden veya arkadaşınızdan çıkarmamalısınız. İletişim konularına, sözlerinize dikkat etmeniz gereken bir günde olacaksınız. 

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat