Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 14 - 20 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

853
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 14 - 20 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar,

Bir ortaklığı bitirme kararı alabilirsiniz, vergi ve borçlar canınızı sıkabilir. Pazartesi günü bir dolunay meydana geliyor Boğa burcunda. Bu dolunayda para ile ilgili konular, alım-satım, eşinizin iş durumu vs gibi mevzularda stresler yaşamanız ihtimali çok yüksek. 

Salı gününden itibaren Ay İkizler burcunda hareket etmeye başlayacak. Daha iletişimsel ve bilgi edinmeye müsait bir durumda olacaksınız, eğitim ve haberleşme konuları sizi meşgul edecek, uzak akrabalarınızla olan diyaloglarınız artacak. 

Hafta boyunca Venüs ve Mars arasında semisekstil açı mevcut. Dolayısıyla birbirlerini görmeyen anlamayan ama kavga da etmeyen, zararsız bir açı aslında. Rutin bir hafta aşk konularında. Mars ve Merkür arasında ise sekstil açı mevcut. Fikirlerinizi rahat ifade edebileceksiniz. Özellikle partneriniz isteklerini açık bir dille ifade edecek. 

Perşembeden itibaren Ay Yengeç burcunda hareket edecek. İş ile ilgili konular önem kazanacak ve aldığınız destek sayesinde çalışma azminiz artacak. Aynı gün Ay ve Venüs karşıt açıdalar, dolayısıyla aile ve kariyer konuları arasında gelgitleriniz olabilir. 

Hafta sonu Ay Aslan burcunda. Hareket berekettir sözü sizler için geçerli olacak. Arkadaş davetleri ve sosyalleşmek isteyeceksiniz. 

İyi haftalar olsun, sevgiyle kalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat