Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 12 - 18 Aralık 2016'da neler yaşayacak?

1,163
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 12 - 18 Aralık 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi olanlar,

Bu hafta, 14 Aralık'ta İkizler burcunda önemli bir dolunay gerçekleşiyor. Dolunayda basın-yayın-medya alanında çalışan Teraziler güzel farkındalıklar yaşayacak. Uzak akrabalarınızla ilgili bazı stresli anlar ve bunun ardından güzel farkındalıklar da olabilr. Yurtdışında yaşayan birtakım yakınlarınız varsa, bunlarla ilgili haberler alabilirsiniz.  Sosyal medyada kendinizi daha fazla göstermek isteyebilirsiniz. 

Eğitim öğrenim tarafında olan veya öğrenci olan Teraziler varsa, onların da başarılı olabilecekleri bir dolunaydayız. Kimileri ise hangi konuda eğitim alması gerektiği konusunda farkındalığa kavuşacak. 

Güneş - Satürn kavuşumunun da Yay burcunda olduğunu düşünürsek, iletişim ile ilgili birtakım zorlanmalar söz konusu olabilir. Bu dönemde kendinizi, projelerinizi insanlara açmak isteyebilirsiniz. Bu gibi konularda kardeşleriniz veya kendinizi çok yakın hissettiğiniz insanların desteğini alarak ve kendinizi  de disipline ederek başarı yakalayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Hepinize şimdiden başarılar diliyorum. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat