Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Terazi burcu 11- 17 Aralık 2017 haftası neler yaşayacak?

1,104
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Terazi burcu 11- 17 Aralık 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, 

Bu hafta Mars burç değiştiriyor ve artık Akrep burcunda ilerlemeye başlıyor. Özellikle para kazanmak, yeni gelirler elde etmek adına kendinizi çok güçlü ve motiva hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. 

Çarşamba günü Ay'ın Mars ile beraber olduğunu görüyoruz. Para kazanmak adına kendinizi aşırı iyimser hissedebilirsiniz. Bu nedenle çarşamba günü dikkatli olmanızda fayda var.

Venüs, Yay burcunda ilerliyor. Yakın çevre ilişkileriniz bu dönemde sık sık gündeme gelecektir. Bazılarınız yakın çevresinden bir insanla flörtöz bir ilişkiye başlayabilir. 

Salı ve çarşamba günü Güneş ile Merkür beraber hareket ediyor. Merkür geri harekette olduğu için özellikle iletişiminiz, yakın çevreniz, yakın akrabalarınız ile ilgili geçmiş konuların netleşeceği bir dönemdesiniz. 

Cuma ve cumartesi ise geri harekette olan Merkür'ün Venüs ile beraber olduğunu görüyoruz Yay burcunda. İkili ilişkilerle ilgili, aşk ve ilişki konularında geçmiş meselelerin tekrar açılması söz konusu olabilir. Göremediğiniz birtakım konuları daha rahat görmeye başlayacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat